Sparta vs BC „Game On“ (69:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 21:25 val., peržiūros: 1168

Gruodžio 3 dieną, 19:45 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir BC „Game On“(svečiai). Pirmoje rungtynių dalyje BC „Game On“ spėjo susikurti labai solidų pranašumą. Nors po ilgosios pertraukos „Sparta“ atsigavo, bet taip ir nesugebėjo atkurti intrigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 69:81 (7:21, 16:22, 23:19, 23:19).

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių iniciatyvą į savo rankas paėmė BC „Game On“ krepšininkai, kurie puikiai jautėsi puldami, o svarbiausia itin patikimai saugojo savo krepšį. Skirtumas dar pirmojo kėlinuko metu tapo dviženklis, o antrame ketvirtyje priartėjo net ir prie trisdešimties taškų ribos. „Spartos“ situacija kiek pasitaisė prieš pat ilgąją pertrauką kuomet komanda surengė nedidelį spurtą ir sumažino deficitą iki dvidešimties taškų ribos 23:43.

Nors antroje rungtynių dalyje šeimininkai kelis kartus sužaidė labai geras atkarpas ir skirtumą vis sumažindavo, tačiau BC „Game On“ tuoj pat atsakydavo keliais tritaškiais ir vėl nutoldavo per saugų atstumą. Būtent tolimi metimai leido BC „Game On“ išlikti priekyje iki pat susitikimo pabaigos, bei padėjo atlaikyti visus „Spartos“ bandymus spurtuoti. Rungtynės baigėsi rezultatu 69:81.

BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2020 birželio 23 d., antradienis, 20:24 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:39 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Arkus“ įveikė „Spartos“ krepšininkus ir keliauja į „Mažosios“ taurės ketvirtfinalį (2020 birželio 23 d., antradienis, 23:08 val.)BC „Game On“ įveikė svečius iš Ariogalos (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:45 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)