Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs SK „Mattas“ (53:112)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 21:32 val., peržiūros: 751

Sekmadienį, vasario 16 d., Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (0-14) ir SK „Mattas“ (10-2) ekipų.

Rungtynės prasidėjo kiek netikėtai – R.Ragelis smeigė du tritaškius, du metimus pataikė A.Stašaitis ir Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ spurtavo 11:0. Bet tada iniciatyvos ėmėsi SK „Mattas“ ekipos kapitonas K.Dimitrijevas, kuris per kėlinį įmetė 11 taškų ir leido svečiams jau pirmauti 17:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais M. Jakšto tolimais metimais ir SK „Mattas“ nutolo iki 19:33. Tada svečiai surengė kelias greitas atakas, M.Jakštas pridėjo dar du tritaškius ir SK „Mattas“ po dviejų kėlinių primavo 27:47.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau aikštelėje dominavo SK „Mattas“ ekipos krepšininkai, rezultatyviai žaidė M.Jakštas, o svečiai iškovojo pergalę rezultatu 53:112 (17:19, 10:28, 17:30, 9:35).

A.Dervinskas (SK „Mattas“):

„sunkiai pradėjom, užbaigėm kaip visada.“

„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)Rungtynėse debiutavęs ir pasižymėjęs 10-metis padėjo SK „Mattas“ nugalėti „Baltic Transline“ (105:75) (2020 vasario 22 d., šeštadienis, 09:45 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)