Kauno švara vs Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (99:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 28 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““

2020 sausio 28 d., Antradienis, 22:02 val., peržiūros: 822

Trečiadienį, sausio 28 diena, Kauno švaros sporto salėje, įvyko C lygos, A pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Kauno švara“ bei svečių- „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““. Nuo pat rungtynių pradžios persvarą laikę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 99:70 (29:16, 25:17, 14:15, 31:22).

Pirmajame kėlinyje, šeimininkai žaidė užtikrintai, puikiu pataikymu iš dvitaškio zonos (80%) pasižymėję „Kauno Švara“, pirmą kėlinį baigė turėdami dviženklį pranašumą: 29:16. Antrajame kėlinyje P.Patackas geru pataikymu dar bandė mažinti atsilikimą tarp komandų, tačiau šeimininkai ir toliau nemažino tempo bei susikrovė dar didesnį pranašumą: 54:33.

Trečiajame kėlinyje komandos pradėjo labiau akcentuotis į gynybą. To pasekoje, skirtumas tarp komandų išliko beveik nepasikeitęs- 68:48. Ketvirtajame kėlinyje „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ pradėjo tirpdyti skirtumą, tačiau gera gynyba bei puolimu visas varžybas pasižymėję šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 99:70.

„Kauno Švara“ treneris Paulius Vosgirdas:

Taktika neimti nei vienos minutės pertraukėlės- pasiteisino.

„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)Po ilgosios pertraukos „Lietuvos geležinkeliai“ įrodė pranašumą prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Kauno švara“ turėjo pavargti su „Kauno Rami“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:39 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)