SK „Mattas“ vs GZP (75:79)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po įtemptos kovos GZP šventė pergalę

2020 birželio 10 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 937

Birželio 10 dieną, 20:30 valandą, Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „C lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai SK „Mattas“ ir svečiai „GZP-2”. Rungtynės baigėsi rezultatu 75:79 (17:9, 21:18, 23:34, 14:18).

Nuo rungtynių pradžios komandos žaidė atkakliai ir susikaupę. Pusę kėlinio nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei 2 taškai pranašumo, tačiau antroje kėlinio pusėje SK „Mattas“ sužaidė aktyviau gynyboje, perėmė kelis kamuolius ir užsidirbo lengvus taškus, po kurių jau pirmavo rezultatu 17:9. Antrajame kėlinyje „GZP-2“ komanda šiek tiek labiau susikaupė ir ėmė mažinti atsilikimą. Bet svečiams niekaip nepavyko atsidaryti tolimų metimų sąskaitos, o varžovai tuo tarpu sumetė 3 tolimus paeiliui ir neleido „GZP-2“ sumažinti skirtumo. Po dviejų kėlinių pirmauja SK „Mattas“ rezultatu 38:27.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo visai naujomis jėgomis ir nuotaikomis. Nors tolimi metimai ir toliau buvo užburti, „GZP-2“ puikiai matė vienas kitą ir rinko taškus iš po krepšio. SK „Mattas“ atkakliai priešinosi tiek tolimais metimais, tiek greitomis atakomis, tačiau 34 svečių taškai per trečiąjį kėlinį leido jiems išlyginti rezultatą 61:61. Paskutinį ketvirtį komandos aršiai kovėsi visas 10 minučių ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis sekundėmis. Pergalę šventė „GZP-2“ rezultatu 75:79.

GZP komandos žaidėjas J.Pileckas: "Rungtynių pradžia buvo tikrai nesėkminga, visiškai neužpuolėme krepšio. Po ilgosios pertraukos išėjome su kitu užsidegimu, nuotaikomis, kad reikia laimėti. Realiai tas noras, gera 3 kėlinio pradžia leido sugrįžti į rungtynes, o po to kryptingai žengėme pergalės link ir labai džiaugiamės šia pergale."

Justinas Pileckas

Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)Puikus pirmasis kėlinys „GZP ‒ 2“ atnešė pergalę prieš „Alainą“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„GZP ‒ 2“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 15 d., antradienis, 22:20 val.)SK „Mattas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 20:41 val.)Arkus po sunkios kovos palaužė GZP (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:58 val.)„GZP“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:56 val.)KSM 93 tik po atkaklios kovos palaužė SK Mattas krepšininkus (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:46 val.)Alta transportas ‒ United 2 tik po atkaklios kovos palaužė GZP krepšininkus bei tapo absoliučiais D pogrupio lyderiais (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)„GZP“ užtikrintai įveikė „Ariogalos“ ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)