KM „Žalgiris“ vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (79:70)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:57 val., peržiūros: 1116

Gruodžio 16 dieną, 19:15 val., Krepšinio mokykloje „Žalgiris“, susitiko „C“ lygos komandos KM „Žalgiris“ (šeimininkai) ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (svečiai). KM „Žalgiris“ geriau sužaidė po ilgosios pertraukos, pasiekė solidų pranašumą ir tik atsipalaidavimas paskutinėmis minutėmis neleido pasiekti pergalės didesniu skirtumu. Susitikimas baigėsi rezultatu 79:70 (17:17, 18:11, 23:19, 21:23).

Rungtynės prasidėjo gana lygiu ir atkakliu žaidimu, nors svečiai ir turėjo jėgos persvarą, tačiau kibi KM „Žalgiris“ krepšininkų gynyba neleido jiems rinkti lengvų taškų. Po visiškai lygaus pirmojo ketvirčio Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ekipos puolimas sustojo, o šeimininkai taškas po taško didino savo persvarą. Po nerezultatyvios pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo KM „Žalgiris“ 35:28.

Po ilgosios pertraukos svečiai pataikė kelis tritaškius ir visiškai priartėjo, vis tik KM „Žalgiris“ greitai atsitiesė ir tęsė savo darbą. Skritumas augo, kol galiausiai komandas jau skyrė net ir dvidešimties taškų riba. Laiko nebuvo likę daug, bet tuomet Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir kaip reikiant priartėjo, tačiau kovoti dėl pergalės jiems nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:70.

Airidas Šimaliūnas (KM „Žalgiris“):

„po ilgosios pertraukos sužaidėme geriau, pataikėme savo metimus, išnaudojome greitį ir greitas atakas. Rungtynių pabaigoje atsipalaidavome ir leidome varžovams priartėti“.

Puikiai sužaistas pirmasisis kėlinukas nulėmė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ komandos pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Sėkmingas ketvirtasis ketvirtis atnešė „KM „Žalgiriui“ pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:07 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.) KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)Puikiai trečią kėlinuką sužaidęs KM „Žalgiris“ nugalėjo BC „Game On“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:38 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)