KM „Žalgiris“ vs Sparta (73:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“

2020 kovo 09 d., Pirmadienis, 20:56 val., peržiūros: 1347

Pirmadienį, Kovo 9 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių „Sparta“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką, nors sužaidus keturias minutes svečiams pavyko keliais taškais pabėgti į priekį ir paspausti varžovus. Ketverčio antra pusė buvo labai nerezultatyvi, buvo pramesta daug metimų, nors šeimininkai bandė taikliai mėtytį į krepšį, bet jiems sunkiai sekėsi ir pirmąjį ketvertį 3 taškais laimėjo „Sparta“ komanda – 14:17. Antrasis ketvirtis geriau sekėsi svečiams, kurie pabėgo 10 taškų į priekį. „KM „Žalgiris“ bandė paspausti varžovus ir jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, tačiau vėl geresne atkarpą sužaidę svečiai turėjo 10 taškų pranašumą. Likus iki ketvirčio pabaigos minutei, šeimininkai pataikė 2 tritaškius ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų – 34:40.

Antroje rungtynių dalyje svečiai užtikrintai žaisdami puolime ilgai neleido varžovams priartėti, bet antroje ketverčio pusėje šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų, tačiau ketverčio pabaigoje jie vėl suklupo ir priešininkai vėl turėjo didelį pranašumą – 52:59. Ketvirtame ketvertį šeimininkai neplanavo taip lengvai pasiduoti ir ėmė lipti varžovams ant kulnų. Jie priartėjo prie varžovų 72:71 tačiau, po minutės pertraukėlės ir baudų metimų „Sparta“ susitvarkė su savo žaidimu, kur išsaugojo 5 taškų pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas – 73:78.

„Spartos“ komandos treneris Š.Sobolis: Branda ir susikaupimas . Nors nebuvom nusiteike tokiai lengvai pergalei, nedaug ir susirinkom, galvojom, kad jaunimas užvaikys. Bet vistiek patirtis padarė savo.

Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Sėkmingas ketvirtasis ketvirtis atnešė „KM „Žalgiriui“ pergalę (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:07 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:57 val.)Permainingose rungtynėse dramatiška KM „Žalgiris“ pergalė prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 21:27 val.)