Batniava vs KMAIK (84:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„KMAIK“ po įnirtingos kovos pavogė pergalę iš „Batniavos“

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 910

Trečiadienį, gruodžio 4 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Batniava“ bei svečių „KMAIK“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 11:3. Vėliau komandos pradėjo keistis sėkmingais išpuoliais, o svečių ekipa skintis kelią pradėjo tolimais metimais. “Batniavos” ekipa ir toliau puolė gana sėkmingai ir iki ketvirčio pabaigos pavyko išlaikyti šiokį tokį pranašumą savo rankose. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:22. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie per pusę ketvirčio leido savo varžovams įmesti vos keturis taškus ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:41.

Trečiojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų per daug nekito. Didžiąją ketvirčio dalį komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir nei vienai komandai nepavyko suregzti kiek sėkmingesnės atkarpos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:57. Lemiamą ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo „KMAIK“ ekipa, kuri per pusantros minutės sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų. Vėliau kiek geriau sužaidė „Batniava“ ir susigrąžino kiek saugesnį, aštuonių taškų pranašumą. Ketvirčiui persiritus į antrąją pusę, svečių ekipa vėl pradėjo šturmą ir likus žaisti tris su puse minutės, skirtumas tarp komandų sumenko iki minimalaus. Vėliau komandos vėl žaidė taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi lemiamu metu. L.Damušis smeigė tolimą metimą, pataikė vieną baudos metimą iš dviejų ir išvedė savo komandą į priekį vienu tašku, likus žaisti 12-ą sekundžių. Kitoje aikštelės pusėje L.Jonaitis turėjo net tris šansus išvesti savo komandą į priekį, tačiau visi jo baudų metimai skriejo pro šalį ir pergalę šventė „KMAIK“ ekipa. Galutinis rungtynių rezultatas 84:85.

Lukas Damušis („KMAIK“):
“Mūsų visos pergalės turbūt pasiektos tik ketvirtuose kėliniuose. Mes tris kėlinius „grybaujam“, o paskui, ketvirtam kėlinyje, pradedam žaisti ir kažkaip pasiseka. Nežinau, pradedam gintis, pradedam pataikyti ir tiek“.

Po įnirtingos kovos triumfavo „KMAIK“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„KMAIK“ gana lengvai įveikė „Kauno Rami“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)„KMAIK“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„KSM '93“ pasiekė sudėtingą pergalę ir keliauja į aštuntfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 19:39 val.)„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 19:49 val.)