Be derinių vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (60:48)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 1006

Vasario 2 dieną, 16:30 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Be derinių“ (šeimininkai) ir BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (svečiai). Nors pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė ir ilgą laiką dviženklį pranašumą išlaikė svečiai, tačiau „Be derinių“ po ilgosios pertraukos perėmė iniciatyvą, nutolo ir iškovojo pergalę rezultatu 60:48 (12:20, 14:11, 22:6, 12:11).

Rungtynes labai užtikrinai pradėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkai, kurie iš karto nutolo net 1:11, vis tik tuomet išsijudino šeimininkų puolimas, nors skirtumas dabar išsilaikė panašus, bet komandos rungtyniavo daug lygiau, o prieš pat ilgąją pertrauką „Be derinių“ sumažino atsilikimą iki 5 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 26:31.

Po ilgosios pertraukos „Be derinių“ pratęsė savo sėkmingą atkarpą. Šeimininkai sužaidė puikų ketvirtį, kurio metu rengė greitas atakas, rinko taškus, o svarbiausia patikimai saugojo savo krepšį. Visa tai leido jiems ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ turėjo galimybių sugrįžti į rungtynes, bet komandos puolimas neveikė, krepšininkai prametė laisvi iš tritaškio zonos ir taip palaidojo savo viltis kovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:48.

Vilius Narbutas („Be derinių“):

„prieš tai turėjome keletą labai sunkių rungtynių, o šiandien žaidėme prieš tiesioginius savo konkurentus. Pergalę pasiekti padėjo gera kova ir dalinimasis kamuoliu“.

Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė Birštono SC – „Olimpas“ pergalę (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:05 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalė atiteko „Be derinių“ krepšininkams (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:02 val.)Dar nelaimėjusių komandų mūšyje ‒ „Be derinių“ ekipos triumfas (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 17:46 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Ariogala“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 19:33 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)