KM „Žalgiris“ vs UNO (106:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą

2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 20:31 val., peržiūros: 1189

Pirmadienį Krepšinio mokyklos "Žalgiris" centre įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KM "Žalgiris" ir "UNO".

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau jaunieji KM "Žalgiris" žaidėjai pro truputį įsibėgėjo, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. "UNO" pavykdavo prisivyti varžovus, tačiau šeimininkai puikiai išnaudodavo savo stipriąsias puses ir atstatydavo pranašumą ( 28:18) Antrame kėlinyje toliau aikštelės šeimininkai palaikė aukštą tempą ir ketvirto kėlinuko pabaigoje pasiekė rekordinį pranašumą – 22 taškus. Rezultatas po dviejų kėlinių - 56:37

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Toliau šeimininkai puikiai išnaudojo varžovų klaidas, kur taškus paversdavo greitomis atakomis ( 84:52). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. KM "Žalgiris" beliko išsaugoti susikrautą pranašumą, kur KM "Žalgiris" iškovojo kelialapį į TOP8 C lygos. Galutinis rezultatas – 106:76 (28:18, 28:19, 28:15, 22:24)

Po laimėtų rungtynių KM "Žalgiris" ekipos trenerio asistentas teigė:

"Jau porą savaičių intensyviai sportuojame, kur pavyko atgaivinti mūsų formą. Varžovams , nemanau, kad pavyko taip greitai atsigauti po karantino. Jaunesnė energija nulėmė tą didelį pranašumą."

6 išpr. praž.

SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „Ariogala“ krepšininkus (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:47 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)KM „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Ariogala“ komandą. (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 18:49 val.) „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.) KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)