Ryterna Group vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (66:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus

2019 lapkričio 05 d., Antradienis, 23:02 val., peržiūros: 1023

Antradienį, lapkričio 5 diena Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos B pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų „Ryterna Group“ bei svečių-BC „Skroblų alėja ‒ Straight“. Ketvirtajame kėlinyje spurtavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:66:81 (23:20, 15:26, 19:15, 9:20).

Komandos nuo pat pirmųjų minučių kibo vienai kitai į „atlapus“. Abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo apyligis (23:20). Antrajame kėlinyje dėka gero T. Laucevičiaus ir A. Eitučio žaidimo, svečiai peremė pranušumą ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami aštuonių taškų pranašumą (38:46).

Trečiajame kėlinyje taip pat vyko įnirtinga kova. „Ryterna Group“ komandos žaidėjas S.Pakalniškis neprametė nei vieno metimo (3kl:1pt-1/12pt- 2/2; 3pt-1/1), R.Živatkauskas taip pat pridėjo 7 taškus ir tai leido šeimininkams po trečiojo kėlinio turėti minimalų deficitą (57:61). Ketvirtajame kėlinyje BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įjungė penktą pavarą ir pradėjo tolti. Taiklūs L. Grėbliūno tritaškiai(4/5) naikino „Ryterna Group“ mintis apie pergalę. Vienuolikos taškų persvarą laimėje ketvirtą kėlinį svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu:66:88.

.

BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesunkiai įveikė „Resmila.lt“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 20:09 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ С lygos starte nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipos krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:14 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ užtikrintai įveikė „KMAIK“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:30 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ po sunkios kovos įveikė „Kauno Rami“ bei pratęsė pergalių seriją (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 23:00 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)