Gatvės vaikai ‒ Street Food vs Batniava (50:53)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“

2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 21:21 val., peržiūros: 896

Sausio 12 – ąją dieną Kauno technologijos universiteto sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio kamandų, kuriose aikštės šeimininkai „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ priemė svečius „Batniava“.

Pirmasis ketvertis nebuvo itin rezultatyvus. Komandos ir gerai gynėsi ir tiesiog mėtė pro šalį. Pirmuosius taškus penktąją minutę pelnė svečiai, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. Sužaidus beveik penkias minutes, pirmuosius taškus pelnė ir šeimininkai. Vėliau komandos žaidė apylygiai, nors „Batniava“ komanda atrodė šiandien stipresnė – 7:12. Antrajame ketvirtyje pradėjo ryškėti svečių pranašumas, kurie per pirmąją minutę dar labiau nutolo nuo priešininkų. Sužaidus penkias minutes komandos pradėjo žaisti apylygiai ir šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – 26:26.

Trečio ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais – 28:28. Penktą minute svečiai surengė mini spurtą 0:5 ir susikrovė 7 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki ketverčio pabaigos – 39:45. Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos vėl keitėsi taikliais metimais. Nors šeimininkų komandoje jautėsi nuovargis, bet jie neplanavo taip lengvai pasiduoti ir žaidimas iki pat rungtynių galo vyko apylygiai. Likus žaisti vienai minutei intriga vis augo, nes rezultatas buvo 50:51, tačiau „Batniava“ komandos žaidėjas A.Rudžianskas pataikės du taškus ir padėjo komandai išvengti pratęsimo. Galutinis rungtynių rezultatas – 50:53.

„Batniava“ komandos treneris E.Lydeka: šiandien laimėjo komandiškas darbas.

„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)