BC „Game On“ vs Gemavila (77:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 23 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Game On“ po atkaklios kovos palaužė „Gemavila“ krepšininkus

2020 birželio 23 d., Antradienis, 20:24 val., peržiūros: 1280

Antradienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko BC „Game On“ ir „Gemavila" ekipų.

Rungtynes BC „Game On“ pradėjo spurtuodami 6:0, o Gemavila" pirmuosius taškus pelnė jau sužaidus daugiau nei keturias minutes. Visgi, daugiausia taiklių A. Pūro metimų dėka svečių puolimas labai greitai atsigavo, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 22:19.

Antrajame kėlinuke R.Kondratavičius smeigė du tolimus metimus iš eilės, rezultatyviais prasiveržimais pasižymėjo E.Ramanauskas ir BC „Game On“ nutolo dviženkliu pranašumu. Bet kėlinio pabaigoje Gemavila" spurtavo 2:10 ir priartėjo iki 44:42.

Trečiajame kėlinuke aikštelėje ir toliau vyko lygi kova, o jam pasibaigus vis dar dviejų taškų pranašumu priekyje buvo šeimininkai – 59:57.

Lemiamame kėlinyje BC „Game On“ po dviejų tritaškių nutolo iki 71:63. Visgi, po D. Nemeikšos metimų „Gemavila" sugebėjo priartėti iki dviejų taškų deficito. Bet to svečiams nebeužteko. Pergalę BC „Game On“ ekipai užtvirtino du taiklūs I. Spūdžio baudų metimai. Galutinis susitikimo rezultatas 77:73 (22:19, 22:23, 15:15, 18:16).

10 atk. kam.

BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)BC „Game On“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)BC „Game On“ ir antrą kartą įveikė „Ariogalą“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:39 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ įveikė Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 21:34 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)BC „Game On“ įveikė svečius iš Ariogalos (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:45 val.)BC „Game On“ metimu su sirena žengė į aštuntfinalį (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:39 val.)BC „Game On“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)