Birštono SC – „Olimpas“ vs BC „Game On“ (91:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC – „Olimpas“ šventė pirmąją pergalę nugalėdami BC „Game On“

2019 gruodžio 06 d., Penktadienis, 23:26 val., peržiūros: 1293

Penktadienį, gruodžio 6 diena Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos, C pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: Birštono SC – „Olimpas“ bei svečių- BC „Game On“. Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę šeimininkai šventė pergalę, rezultatu: 91:80 (22:25, 23:20, 20:14, 26:21).

Pirmas kėlinys prasidėjo apyligiu žaidimu. Abejos komandos sėkmingai atakavo tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos. Tai lėmė minimalų skirtumą po pirmojo kėlinio:22:25. Antrajame kėlinyje taip pat vyko apyligė kova. nei viena komanda nenorėjo atsilikti, to pasekoje, rezultatas po antrojo kėlinio buvo lygus: 45:45.

Trečiajame kėlinyje, šeimininkai pasinaudoję varžovų klaidomis bei netaikliais metimais, sužaidė gerą atkarpą bei į ketvirtą kėlinį išsinešė trapią persvarą:65:59. Ketvirtajame kėlinyje dėka dviejų A. Kaminsko tritaškių, Birštono SC – „Olimpas“ pabėgo dešimčia taškų (81:71) . K.Sirtautas geru žaidimu dar bandė taisyti situaciją, tačiau gerą gynybą rungtynių gale pademonstravę šeimininkai šventė pelnytą pergalę, rezultatu: 91:80.

Birštono SC – „Olimpas“ treneris: Vidas Kapačinskas:

Labai džiaugiamės iškovoję pirmąją pergalę šį sezoną. Varžovai tikrai žaidė gerai tiek du prieš du, tiek individualiai. Mes turėjome ilgesnį suoliuką bei gerai išnaudojome gautas progas, vyrukai šiandien tikrai norėjo laimėti ir tą pergalę mes pasiėmėm.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)Lentelės kaimynų dvikovoje ‒ sunki Birštono SC – „Olimpas“ pergalė prieš BC „Game On“ (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:49 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė „Ariogalą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:38 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Nerezultatyviose rungtynėse ‒ svarbi KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš BC „Game On“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Birštono SC – „Olimpas“ tik rungtynių pabaigoje pabėgo nuo savo varžovų (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)G. Prabulio ir M. Kaselio vedamos „Spartos“ comeback'as iš minus 20 ir pergalė prieš BC „Game On“ penketuką (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 13:52 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)