Kauno švara vs UNO (69:66)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kauno Švara tik po atkaklios kovos palaužė UNO krepšininkus

2019 spalio 30 d., Trečiadienis, 00:10 val., peržiūros: 763

KKL C lygos A pogrupio rungtynėse antradienio vakarą susitiko aikštės šeimininkai Kauno Švara bei jų varžovai UNO krepšininkai. Nuo pat pirmų rungtynių minučių buvo galima įžvelgti aiškų šių rungtynių favoritą. Šeimininkams nereikėjo laukti nė antro ketvirčio, jog susikrautų dviženklį pranašumą bei įgautų visišką šių rungtynių kontrolę jau pirmų dešimties minučių metu. Antrąjame kėlinyje rungtynių eiga visiškai apsivertė aukštyn kojomis. Kauno Švaros vyrukai iššvaistė visą turėtą 19-os taškų pranašumą, o jų varžovai ne tik, kad išlygino rezultatą, tačiau ir minimaliai išsiveržė į priekį. Tokį smūgį patyrę aikštės šeimininkai suprato, kad lengvo pasivaikščiojimo šiandien nebus ir norint pasiekti pergalę teks sunkiai dirbti aikštelėje.
Antroje rungtynių pusėje komandos žaidė taškas į tašką. Tiek Kauno Švara, tiek UNO puolime žaidė itin greitą bėk ir mesk pobūdžio krepšinį. Kiek tikslesni trečiąjame kėlinyje buvo šeimininkai, kuriems ir vėl pavyko susikrauti solidų pranašumą, leidusį jiems jaustis saugiau lemiamame ketvirtyje. Tiesa, tas skirtumas tarp komandų ilgai neužsibuvo. UNO krepšininkai ir vėl įjungė aukštesnę pavarą bei sugrįžo į šią dvikovą, o po taiklaus A.Olberkio tritaškio ir vėl išsiveržė į priekį. Aikštės šeimininkams tai buvo dar vienas netikėtas smūgis, po kurio jie krito į dar vieną, tačiau šį kartą kur kas gilesnę duobę, kadangi laikas tikrai nebuvo jų komandos sąjungininkas. Šiose rungtynėse netikėtumų tikrai netrūko. Likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos Kauno Švara komandos didvyriu tapo Jonas Tumpa, pataikęs du kritiškai svarbius tritaškius iš eilės, leidusius šeimininkams šiandien švęsti pergalę po labai dramatiškos kovos.

Kauno Švara tik po sunkios kovos palaužė Vilkus (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:38 val.)Kauno Švara vargais negalais palaužė KSM 93 vyrukus (2019 spalio 22 d., antradienis, 23:52 val.)Tritaškiai metimai leido „Kauno švarai“ po atkaklios kovos palaužti „Grandę“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:31 val.)Tik po atkaklios kovos „UNO“ įveikė „Vilkų“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Kauno švara“ lengvai įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:28 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Pratęsimo pareikalavusioje kovoje: „Kauno Švara“ pergalė prieš „Lietuvos geležinkeliai“ krepšininkus (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 23:17 val.)„UNO“ po sunkios kovos palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 20:43 val.)„Vilkai“ nepasipriešino „Kauno švaros“ krepšininkams (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:52 val.)