KM „Žalgiris“ 2002-2 vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (63:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ įrodė savo pranašumą prieš KM „Žalgiris“ 2002-2

2020 sausio 30 d., Ketvirtadienis, 23:14 val., peržiūros: 1063

Ketvirtadienio vakarą krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko C lygos C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ 2002-2 su svečiais – Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“. Beveik visą rungtynių laiką pirmavę svečiai nugalėdami varžovus aplenkė juos ir turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo gan apylyge kova. Įpusėjus kėliniui, Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ pamažu pradėjo diktuoti rungtynių tempą. Sužaisdami atkarpą
14:2 (G.Gylys iš šių 14 taškų pelnė 8), jie išsiveržė į priekį 11 taškų skirtumu (8:19). Kėlinys baigėsi rezultatu – ​13:20.

Antrojo rungtynių kėlinio pradžioje pabudo ir jaunieji žalgiriečiai, spurtu 9:0 pasivydami varžovus. Svečiai nieko nelaukdami paprašė minutės pertraukėlės, kuri akivaizdžiai sustatė viską į vietas. Sužaidus nepilnai 5 minutes, Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“​ vėl turėjo 8 taškų pranašumą (22:30). Likusi kėlinio dalis pasižymėjo abiejų komandų taikliais metimais, kurie vaizdo švieslentėje iš esmės nepakeitė. Prieš ilgąją pertrauką – ​32:39.

Prasidėjus trečiajam kėliniui aikštėje toliau dominavo svečiai. Du iš eilės A. Stankevičiaus (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“​) tolimi šūviai padėjo pasiekti net 18 taškų atotrūkį nuo KM „​Žalgiris“​ auklėtinių. Ketvirčio pabaigoje šeimininkai, vedami P. Mickevičiaus sugrįžo iki 6 taškų atsilikimo ir komandos lemiamą kėlinį pasitiko esant nieko negarantuojančiam 10 taškų skirtumui – ​50:60.

Nors ir buvo galima tikėtis intrigos, tačiau paskutiniajame kėlinyje KM „​Žalgiris“​ 2002-2 krepšininkams nebepavyko surengti lemiamo spurto. Abiems komandoms sužaidus gan nerezultatyviai rungtynės baigėsi Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“​ pergale rezultatu – ​63:74.

M. Giedraičio (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“) komentaras po pergalės:
„​Pergalę lėmė mūsų stipriau žaidžiantis starto penketas. Jie mus pavijo, kai buvo išėję atsarginiai. Paskui išėjo „​startas“​ ir vėl susigrąžinom persvarą. Dabar, aišku susirinkom, kaip nekeista, nes mes pralaimėjimų daugiau turim dėl to, kad nesusirinkom iš esmės.“​

Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 01:00 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)BC „Game On“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ 2002-2 (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sunkioje kovoje palaužė Birštono SC – „Olimpas“ (77:70) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Be derinių“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:17 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)„Ariogala“ įveikė KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)