Ryterna Group vs Kauno NTI-PN (58:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę

2020 vasario 24 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 844

Vasario 24 dieną 18:30 Kauno NTI – PN sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Ryterna Group“ ir svečiai „Kauno NTI-PN”. Rungtynės baigėsi rezultatu 58:68 (10:10, 13:22, 12:21, 23:15).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno NTI – PN“ komanda. Per pirmas 3 minutes svečiai puikiai metė metimus ir spurtavo rezultatu 6:0. O varžovams sunkiai sekėsi prisitaikyti prie salės ir visi metimai skriejo pro šalį. Vėliau „Ryterna Group“ komandai pavyko atsidaryti taškų sąskaitą baudų metimais ir, per paskutines dvi atakas sumetus 2 tolimus smetimus pasivyti varžovu 10:10. Antrasis kėlinys buvo labiau permainingas ir nenuspėjamas nei pirmasis. Nuo pat pradžių „Ryterna Group“ susikaupė ir bandė įgyti iniciatyvą, tačiau svečiai keliomis rezultatyviomis atakomis įgijo 6 taškų pranašumą. Kėlinio antroje pusėje šeimininkams vėl buvo pavykę priartėti 3 taškų skirtumu, bet „Kauno NTI – PN“ gerokai sėkmingiau sužaidė paskutinę kėlinio atkarpą ir po dviejų kėlinių pirmauja rezultatu 23:32.

Trečiąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Kauno NTI – PN“ komanda. Eduardas Mačiulis žudė varžovus tolimais metimais ir didino savo komandos pranašumą. Po pusės kėlinio svečiai jau turėjo 15+ taškų pranašumą ir nekėtino sustoti. Iki kėlinio pabaigos „Kauno NTI – PN“ dar padidino pranašumą ir po trijų kėlinių pirmauja rezultatu 35:53. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo „Ryterna Group“ komandos emociniu pliupsniu. Šeimininkai nesuvaldė emocijų ir dar labiau pablogino situaciją, varžovai savo ruožtu ramiai stengėsi išsaugoti sukauptą pranašumą. „Ryterna Group“ komanda dar bandė gelbėtis naudodami spaudimą, tačiau varžovų pranašumas buvo per didelis ir „Kauno NTI – PN“ įsirašė dar vieną pergalę rezultatu 58:68.

„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)