Sparta vs Ryterna Group (57:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 16 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Ryterna Group“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą

2020 birželio 16 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 1266

Birželio 16 dieną, 19:45 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Ryterna Group" (svečiai). Buvo žaidžiamos aštuntfinalio rungtynės. Dar antrojo kėlinuko metu įtikinamą pranašumą susikrovę svečiai užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu ir pasiekė daugiau nei įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 57:83 (14:17, 11:26, 22:20, 10:20).

Rungtynes abi komandos pradėjo labai permainingai, abi pusės spėjo pasidžiaugti pranašumu, bet netrukus ėmė ryškėti "Ryterna Group" ekipos pranašumas. Svečiai puikią atkarpą pratęsė ir antrojo ketvirčio metu, o jų pranašumas žaibiškai priartėjo prie dvidešimties taškų ribos. "Spartos" puolimas buvo sukaustytas, komanda labai sunkiai rinko taškus, o prasidedant ilgajai pertraukai "Ryterna Group" pirmavo rezultatu 25:43.

Antroje rungtynių dalyje "Sparta" dar bandė atsilaikyti, T. Šoriaus tritaškiai leido komandai žaisti lygiai su varžovai, tačiau nors kiek pastebimiau priartėti jiems nepavyko. Galiausiai ketvirtame kėlinuke "Ryterna Group" jau visiškai kontroliavo rungtynių eigą, užtikrintai pirmavo ir pasiekė daugiau nei įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 57:83.

Darius Karosas ("Ryterna Group"):

"džiaugiamės, jog pavyko išgyventi karantiną, kad komandoje visi sveiki, o dabar mūsų laukia patys matote koks varžovas ("Neveronys ‒ KKA"), tad bus labai sunku.

Mantautas Neverbickas

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Ryterna Group“ iškovojo „C“ lygos Mažosios taurės bronzą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)