0Septyni vs KK „Žaibas“ (70:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“

2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 22:12 val., peržiūros: 1144

Vasario 6-osios vakare vyko C lygos reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Oseptyni“ bei KK „Žaibas“.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos demonstravo neįtikėtiną taiklumą, todėl abu kėlinius vyko arši kova. Todėl po dviejų kėlinių rezultatas apylygis. 44:41 KK „Žaibo“ naudai.

Išsibaudavus „0septyni“ krepšininkui, ekipa liko penkiese ir antroje pusėje nesugebėjo pasipriešinti varžovų tritaškių lietui. Galutinis rezultatas 92:70

KK „ Žaibas“ krepšininkas Julius Fiodorovičius po pergalės teigė :

Pergalę lėmė geras pataikymas bei šaltesni nervai.

KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Gemavila“ išvargo pergalę prieš „0Septyni“ penketuką (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 09:06 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)Rungtynėse dėl pirmosios pergalės grupėje ‒ „Gemavila“ nesunkiai įveikė KK „Žaibą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 22:06 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Hikvision vaizdo apsauga“ įveikė „0Septyni“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:39 val.)„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Arkus“ pasiekė pirmąją pergalę prieš „0Septyni“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)