Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs Neveronys ‒ KKA (43:100)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100)

2019 spalio 29 d., Antradienis, 10:02 val., peržiūros: 986

2019 spalio 28 d., Pirmadienį, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ir „Neveronys ‒ KKA“.

Nuo pat pirmųjų minučių pasijuto lygių skirtumas, svečiai iš karto spurtavo (0:18), kas parodė jog šeimininkams šiandien lengva nebus.

Antrąjame ketvirtyje skirtumas tik didėjo ir antroji rungtynių pusė liko tik formalumas komandoms (21:56).

Trečiąjį kėlinį svečių komandos žaidėjas D.Gudeliauskas pradėjo dviem taikliais tolimais metimais, dar buvo pridėtas dvitaškis ir ir vienintelis klausimas buvo likęs šiose varžybose ar šimtasis taškas bus pasiektas. Ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje, paskutinėmis sekundėmis E.Rakickas po atkovoto kamuolio puolime pelnė šimtąjį tašką ir atnešė komandai lengvą pergalę rezultatu 43:100 (11:35, 10:21, 10:26, 12:18).

„Neveronys ‒ KKA“ komandos treneris Albertas Karpavičius:
Bet kuriuo atveju, varžybos visada yra geriau nei treniruotė.

P.S. Rakickas skolingas alaus (nealkoholinio).

Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 13:20 val.)Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ metė rimtą iššūkį „Neveronys ‒ KKA“ ekipai (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)SK „Mattas“ nutraukė „Neveronių ‒ KKA“ 58-nių pergalių seriją (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 20:12 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)III-ąją vietą C lygoje iškovojo „Neveronys ‒ KKA“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 21:15 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)Jau trečiame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė 100 taškų ir nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 21:21 val.)