Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ vs UNO (51:82)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „UNO“ ekipos pranašumą

2020 vasario 09 d., Sekmadienis, 13:20 val., peržiūros: 785

Sekmadienį Žalgirio krepšinio centre įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ir „UNO“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Tik kėlinuko pabaigoje „UNO“ surengė spurtą 8:0, kur įgijo 6 taškų pranašumą ( 11:17). Antrame kėlinyje toliau Povilas Žukaitis buvo neįkandamas riešutėlisšeimininkams ir „UNO“ tolo nuo varžovų su kiekviena minute ( 16:31). Vis dėlto, Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur sušvelnino skirtumą ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis – 27:38

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „UNO“ toliau didino pranašumą prieš varžovus ( 42:61). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipai sunkiai sekėsi pasipriešinti varžovams ir svečiai iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 51:82 (11:17, 16:21, 15:23, 9:21)

Po laimėtų rungtynių „UNO“ ekipos treneris, G.Šuklevičius, teigė:

„Nepataikėme savo metimų. Gal būtų pavykę nuo pradžių perimti iniciatyvą į savas rankas; Vėliau varžovai sunkiai įveikė mūsų gynybą. Šiaip rungtynės prastos.“

Pirmą kėlinį be taškų likę Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ turėjo pripažinti „Vilkų“ pranašumą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:54 val.)SK „Mattas“ turėjo pripažinti „UNO“ pranašumą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:00 val.)Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ nesugebėjo pasipriešinti „Neveronys ‒ KKA“ (43:100) (2019 spalio 29 d., antradienis, 10:02 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ ekipą (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno Švara“ įtikinamai nugalėjo „Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai““ (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:02 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ įveikė „UNO“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)M. Jakštas sumetė 43 taškus ir atvedė SK „Mattas“ ekipą į pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ krepšininkus (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 21:32 val.)„Vilkai“ pasiekė svarbią pergalę prieš „Zuja – Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:30 val.)