KM „Žalgiris“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (74:92)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:43 val., peržiūros: 1338

Pirmadienį, Vasario 3 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“.

Pirmasis ketvirtis prasidė „KM „Žalgiris“ ekipos spurto 9:0. Sužaidus 3 minutės svečiai pataikė pirmuosius taškus – 9:2. Sužaidus penkias minutes „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ komanda sumažino atsilikimą iki 4 taškų ir pradėjo priešininkus spaustis. Likus iki ketvirčio minutei svečiai išlygino rezultatą – 20:20. Likus 10 sekundžių iki pirmojo ketverčio pabaigos „KM „Žalgiris“ ekipa pataikė dar du taškus ir turėjo vieno taško pranašumą – 23:22 Antrasis ketvirtis prasidėjo taškas į tašką – 25:28. „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ komanda surengė kelias greitas atakas ir įsiveržė į priekį 7 taškais – 34:43. Šeimininkai vis strigo žaisdami puolime, o gynyboje taip pat nesugėbėdami uždengti „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ ekipos žaidėjų, kurie vis tolo – 41:49.

Po didžiosios pertraukos „KM „Žalgiris“ nepaisydama didelės varžovų ekipos persvaros ir toliau rungtyniavo negailėdama jėgų, o jau šiame ketvirtį jėgos tarp ekipų galima sakyti išsilygino. Tiesa, tai mažai turėjo paguosti aikštelės šeimininkus, kurių deficitas po trečiojo ketvirčio sumenko iki 20 taškelių. Po trečiojo ketvirčio rezultatas atrodė šitaip – 52:76. Nors lemiamos dešimt minučių didelės intrigos nekėlė ir rungtynių nugalėtojas kaip ir buvo aiškus, visgi net ir šiame ketvertį žaidėjai nestokojo energijos, ypač „KM „Žalgiris“, kurie, matyt, po prastos pirmosios rungtynių dalies norėjo bent kažkiek atsigriebti. Tą jiems iš dalies pavyko padaryti, tačiau per didelis varžovų atotrūkis leido šeimininkų ekipai tik truputį sumažinti atsilikimą. Tad galutinis rungtynių švilpukas skelbė „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pergalę rezultatu – 74:92.

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” triumfavo „C“ lygos Mažojoje taurėje! (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)Asociacija Krepšinio Pasaulis & EER atlaikė Spartos pasispardymą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)