0Septyni vs Alaina (69:44)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą

2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 21:55 val., peržiūros: 1118

Ketvirtadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „0Septyni“ ir „Alaina“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „0Septyni“ greitai persvėrė rezultatą į savas rankas (11:4). „Alainai“ toliau niekaip nesisekė įveikti varžovų zoninės gynybos ir komandas skyrė dviženklis pranašumas ( 23:12). Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „0Septyni“ toliau dominavo tiek puolime, tiek gynyboje. Svečiai prarado pagrindinį žaidėją , V.Čypą, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar labiau padidino atorūkį – 44:22.

Po ilgosios pertraukos „Alaina“ bandė kabintis į rungtynes , tačiau „0Septyni“ greitai atstatė viską į vietas. Komandos toliau apsiekitė sėkmingomis atkarpomis ir kėlinuką sužaidė lygiai ( 59:37) . Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. „0Septyni“ be vargo išsaugojo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 69:44 (23:12, 21:10, 15:15, 10:7)

„0Septyni“ įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)KK „Žaibas“ po pertraukos nesunkiai įveikė „Oseptyni“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„0Septyni“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš KK „Žaibas“ komandą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:46 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)C lygos pirmenybėse: „0Septyni“ nesulaikė užsivedusių „Gemavila“ krepšininkų (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 23:33 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)