BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ vs Ariogala (43:58)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ariogala buvo neįkandamas riešutas BC Audrupio ‒ Bonauto.lt krepšininkams

2019 gruodžio 05 d., Ketvirtadienis, 22:15 val., peržiūros: 1145

KKL C lygos rungtynėse, ketvirtadienio vakarą susitiko aikštės šeimininkai BC "Audrupio – Bonauto.lt" bei svečiai Ariogala. Pirmąsias kėlinio minutes komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką, tačiau svečiai palaipsniui provokavo neprotingus varžovų metimus, o patys greitomis atakomis po truputį pradėjo tolti nuo aikštės šeimininkų. Net penkis tolimus metimus iš vienuolikos bandymų per pirmąją rungtynių pusę pataikę svečiai susikrovė 18-os taškų pranašumą ir į ilgąją pertrauką keliavo aukštai iškėlę galvas. Trečiąjame kėlinyje Ariogalos krepšininkai ir toliau dominavo tiek gynyboje, tiek puolime taip ir toliau didindami ir taip triuškinamą skirtumą tarp komandų. Visą ketvirtį klampiai puolime atrodę šeimininkai, paskutinių dešimties minučių metu pakilo iš pelenų bei deficitą netikėtai sumąžino iki vienženklio skaičiaus, tačiau šeimininkų spurtas ilgai netruko. Aukštesnę pavarą įjungę Ariogalos vyrukai susigrąžino rungtynių kontrolę ir be didesnių nesklandumų iškovojo pelnytą pergalę.

Komandos „Ariogala“ kapitonas Andrius Buchincevas: „Laimėjom nes tikrai geriau gynėmės. Taip pat šiek tiek geriau sekėsi užpulti. Pirmoje pusėje susikrovėm šiokį tokį pranašumą, kurį mums pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Trečiąjame kėlinyje šiek tiek sušlūbavo puolimas, tačiau ištempėm. Gynyboje šiandien kovoje dėl kamuolių išskirčiau Karalių bei Butkų, kurie kažkiek stipriau sužaidė po krepšiu ir padėjo mums laimėti.“

„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)BC Game On nesunkiai susitvarkė su BC Audrupio-Bonauto.lt (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:48 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)