Be derinių vs Sparta (66:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 16:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 17:34 val., peržiūros: 1123

Vasario 23 dieną Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Be derinių“ priemė svečius „Spartą“. „Be derinių“ buvo iškovoję keturias pergales ir buvo pralaimėję vienuolika kartų. „Sparta“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Vėliau geriau žaidė „Sparta“, kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 2:7. Netrukus „Be derinių“ pasivijo varžovus. Sužaidus šešias minutes vieno taško persvarą turėjo „Sparta“ (10:11). Vėliau „Be derinių“ žaidė geriau ir sužaidus aštuonias minutes turėjo šešių taškų persvarą (20:14). Kėlinio pabaigoje „Be derinių“ išsaugojo persvarą (23:16).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė lygiai, o rezultatas buvo 25:18. Pirma kėlinio pusė baigėsi „Be derinių“ pirmaujant rezultatu 29:21. Netrukus dar du taškus pelnė šeimininkai, o minutės pertraukėlės paprašė „Sparta“ (31:21). „Be derinių“ daugelį taškų rinko greitomis atakomis. Aštuntą minutę „Sparta“ buvo priartėjusi, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Be derinių“ (36:30).

Trečias kėlinys prasidėjo taikliu „Spartos“ tritaškiu (36:33). Sužaidus dvi minutes komandas skyrė keturi taškai (37:33). Penktą minutę tritaškį pataikė „Sparta“, po kurio komandas skyrė tik vienas taškas (39:38), o minutės pertraukėlės paprašė „Be derinių“. „Be derinių“ taškus rinko daugiausiai taiklių tritaškių pagalba, o komandos žaidė lygiai. Baigiantis kėlinio laikui tritaškį pataikė „Be derinių“ (50:49).

Sužaidus dvi minutes „Be derinių“ pirmavo vienu tašku, o minutės pertraukėlės paprašė „Sparta“. Po taiklių „Be derinių“ tritaškių serijos šeimininkai pirmavo rezultatu 61:57. „Sparta“ pataikė dvitaškį ir likus keturiom minutėm minutės pertraukėlės paprašė „Be derinių“ (61:59). Likus keturesdešimt sekundžių „Sparta“ pirmavo penkiais taškais (66:71), o „Be derinių“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos intrigos atkūrti šeimininkams nepavyko, o rungtynės baigėsi rezultatu 66:73.

Rezultatyiausi žaidėjai

C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė „Be derinių“ krepšininkus (2019 spalio 22 d., antradienis, 21:48 val.)Po atkaklios kovos KM „Žalgiris“ 2002-2 įveikė „Be derinių“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC – „Olimpas“ įrodė pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2020 vasario 07 d., penktadienis, 21:41 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Be derinių“ pergalę (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:57 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)BC „Game On“ įrodė savo pranašumą prieš „Be derinių“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:34 val.)C lygos pirmenybėse: „Sparta“ namuose įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ krepšininkus (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 21:29 val.)KM „Žalgiris“ išnešė sveiką kailį prieš „Be derinių“ (62:57) (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipos gynyba supančiojo „Be derinių“ puolimą (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)