KM „Žalgiris“ 2002-2 vs BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (75:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ įtikinamai laimėjo prieš BC „Audrupio-Bonauto.lt“

2019 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 22:15 val., peržiūros: 1307

Spalio 24 dieną 20:30 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos KM „Žalgiris“ 2002 – 2 (šeimininkai) ir BC „Audrupio – Bonauto.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 75:54 (14:13, 26:16, 17:8, 18:17).

Pirmasis kėlinys komandoms buvo gan nerezultatyvus. Per daugiau nei pusę kėlinio komandos buvo sumetę vos po 7 taškus, tačiau iki kėlinio galo pavyko peržengti 10 taškų ribą. Pirmąjį kėlinį nežymiu skirtumu laimėjo KM „Žalgiris“ 2002-2 komanda reultatu 14:13. Antrojo kėlinio pradžioje jaunieji žalgiriečiai spurtavo ir įgijo 10 taškų skirtumą, kurį laikė didžiąją dalį kėlinio. Antroje kėlinio pusėje svečiai šiek tiek prisivijo varžovus ir sumažino skirtumą iki 4 taškų, tačiau vos po minutės šeimininkai tolimais metimais susigrąžino turėtą persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo jau 11 taškų skirtumu (40:29).

Trečiajame kėlinyje aikštelėje toliau virė aktyvi kova. Komandos didelį dėmėsį skyrė gynybai, tiek vieni, tiek kiti aktyviai gaudė savo varžovus, tačiau „Žalgiris“ komandai geriau sekėsi tiek susikurti progas puolime, tiek užspausti varžovus gynyboje. Po trijų kėlinių priekyje „Žalgiris“ rezultatu 57:37. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams kelią link pergalės apsunkino greitos penkios komandinės, kurios suteikė šansą varžovams kiekvieną tolimesnę jų klaidą gynyboje paversti taškais. Tačiau BC „Audrupio – Bonauto.lt“ prastai mėtė baudų metimus ir KM „Žalgiris“ 2002-2 komandai pavyko išsaugoti turėtą pranašumą ir laimėti rezultatu 75:54.

KM „Žalgiris“ 2002-2 komandos kapitonas A.Šeputis: „Labiausiai padėjo motyvacija ir nusiteikimas. Pirmą kartą žaidžiam prieš suaugusius, tad fizinės jėgos tikrai pritrūko, bet buvome greitesni ir labiau susikaupę.“

KM „Žalgiris“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (71:47) (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 ir antrą kartą įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Ariogala“ užtikrintai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ ekipą (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:19 val.)Birštono SC – „Olimpas“ nugalėjo BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)BC „Game On“ susitvarkė su BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pasipriešinimu (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:39 val.)Birštono SC – „Olimpas“ sumetė 17 tritaškių ir nesunkiai įveikė BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:26 val.)BC Game On nesunkiai susitvarkė su BC Audrupio-Bonauto.lt (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Sparta“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdama M. Lukausko vedamą BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 13:46 val.)