BC „Game On“ vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (61:93)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ gana lengvai įveikė BC „Game On“

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 21:56 val., peržiūros: 1378

Trečiadienį, lapkričio 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos BC „Game ON” bei svečių „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“. Jau nuo pat pirmų minučių svečių ekipa rodė geresnį žaidimą nei jų varžovai, o vėliau kryptingai žengė pergalės link, kurią ir pasiekė.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri nesusidūrė su sunkumais puolime, o sunkumus sukėlė savo varžovams gynyboje. Netrukus „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 8:20. Antrojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Kėlinukui einant į pabaigą, svečių ekipa sugebėjo spurtuoti ir dar labiau nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 24:43.

Trečiojo ketvirčio metu geresnį puolimą demonstravo jau BC „Game On“ ekipa ir pradėjo artėti prie savo varžovų nedideliais žingsniais. Visgi, ketvirčiui einant į pabaigą, svečių ekipa smeigė tris taiklius tolimus metimus ir vėl nutolo nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 47:65. Lemiamo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams, o „Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ dar labiau nutolo nuo savo varžovų ir šventė užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:93.

„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ nesunkiai įveikė „KM „Žalgiris“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:43 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER paskutinėse grupės varžybose įveikė BC „Game On“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ be vargo susitvarkė su „Be derinių“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ iššvaistė 18 taškų pranašumą, tačiau įveikė „Grande“ ekipą (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ sutriuškino KM „Žalgiris“ 2002-2 (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ & EER triuškinamu rezultatu įveikė Birštono SC ‒ „Olimpas“ krepšininkus (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Tik ketvirtame kėlinyje Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER įrodė pranašumą prieš BC „Game On“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER” gerai sužaisto trečio ketvirčio dėka, iškovojo pergalę (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:47 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER sulaukė gana rimto išbandymo iš KK „Žaibas“ komandos (2020 birželio 12 d., penktadienis, 16:30 val.)