KM „Žalgiris“ vs KM „Žalgiris“ 2002-2 (67:52)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sėkmingas ketvirtasis ketvirtis atnešė „KM „Žalgiriui“ pergalę

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 21:07 val., peržiūros: 1082

Pirmadienį, Vasario 10 – ąją dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko „C” lygos rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių KM „Žalgiris“ 2002-2.

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai, o krepšininkų žaidime buvo jaučiamas nedidelis susikaustymas. Didžiausias svečių pranašumas, jau rungtynių pradžioje, tapo aktyvus žaidimas baudos aikštelėje, o tiksliau kova dėl atšokusių kamuolių, tai jiems leido kurį laiką pirmauti, bet netrukus rezultatas tapo lygus, o mažai klysdami „KM „Žalgiris“ žaidėjai sugebėjo pasiekti nedidelį pranašumą – 12:9. Prasidėjus antram ketvirčiui šeimininkai nieko nelaukę padidino pranašumą iki 12 taškų. KM „Žalgiris“ 2002-2” ekipai sunkiai sekėsi paspausti priešininkus, besibaigiant ketvirčiui svečiai sėkmingiau sužaidė ketvirčio pabaigą ir sumažino skirtumą prieš ilgąją pertrauką iki 10 taškų. Rezultatas – 31:21.

Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas vyko gana lygiai, nors buvo galima įžvelgti „KM „Žalgiris“ ekipos pranašumą, nes jie tiesiog po puikiai sužaistų atkarpų atsipalaiduodavo ir vėl viskas prasidėdavo iš naujo. Nors svečiai trečiame ketvirty išlygino rezultatą, tačiau šeimininkai likus minutei surengė spurtą 8:0 ir vėl galėjo džiaugtis kelių taškų persvarą – 45:37. Ketvirto ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais mėtimais (48:39). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai, KM „Žalgiris“ 2002-2” nepasidavė ir pamažu mažino varžovų persvarą. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 10 taškų – 51:41. Paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau rungtyniavo „KM „Žalgiris“, kurių pranašumas padidėjo iki 15 taškų. Galutinis rungtynių rezultatas – 67:52.

Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė KM „Žalgiris“ pergalę (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:57 val.) KM „Žalgiris“ pasiekė užtikrintą pergalę (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Ariogala“ įveikė KM „Žalgiris“ 2002-2 jaunimą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Permainingose rungtynėse KM „Žalgiris“ 2002-2 pergalė prieš Bištono SC ‒ „Olimpą“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Antroje pusėje dominavę „GZP“ krepšininkai atlošė dviženklį deficitą ir palaužė KM „Žalgiris“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Arkus“ po sunkios kovos palaužė KM „Žalgiris“ ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Visas rungtynes kovoję BC „Game On“ neatsilaikė prieš KM „Žalgiris“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ lengvai peržengė šešioliktfinalio barjerą įveikdami KM „Žalgiris“ 2002-2 ekipą (2020 birželio 04 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)