Alaina vs Arkus (64:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Alaina“ rungtynių pabaigoje nusileido „Arkus“ (64:67)

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 21:09 val., peržiūros: 1001

2020 vasario 03 d., Pirmadienį, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko
šeimininkai „Alaina“ ir svečiai „Arkus“.

Komandos rungtynes pradėjo gan greitu žaidimu, buvo pelnyta daug taškų greitose atakose, visgi kėliniui einant link pabaigos kiek žaidimas pristojo ir vieno taško persvarą tūrėjo šeimininkai (19:18).

Antrąjame kėlinyje rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką, tačiau šį kartą kėlinį geriau sugebėjo užbaigti svečiai, kurie išsiveržė į priekį ir pirmavo rezultatu (34:37).

Trečiajame kėlinyje „Arkus“ sugebėjo pratęsti spurtą, dėka pakeistos gynybos schemos ir prieš lemiamą kėlinį jie pirmavo rezultatu (47:55).

Ketvirtąjame kėlinyje „Alaina“ komandos krepšininkai sugebėjo susiimti ir grįžti į kovą kas leido skirtumą sumažinti iki minimumo (60:61), bet svečių komandos žaidėjo A. Labanausko perimtas kamuolys ir du taškai su pražangą lėmė, kad šiandien pergalę šventė „Arkus“ rezultatu 64:67 (19:18, 15:19, 13:18, 17:12).

„Arkus“ komandos žaidėjas D.Čerkevičius:

Labai smagu, kad Audrius atėjo ir išplešė komandai pergalę, galėtų dažniau pasirodyti, linkėjimai tiems kurie neatėjo į varžybas, o šiaip tai geri priešininkai, ačiū teisėjams, sekretoriatui ir judam toliau.

„Hikvision vaizdo apsauga“ atkaklioje kovoje nusileido „Arkus“ (64:74) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)„T.A.D.“ itin nerezultatyvioje dvikovoje palaužė „Arkus“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:36 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ visiškai uždusino „Arkus“ savo gynybiniuose gniaužtuose (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 17:20 val.)Pirmosiose rungtynėse po koronaviruso pauzės ‒ „Arkus“ pergalė (2020 birželio 03 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Gemavila“ neatrado priešnuodžių prieš „Arkus“ zoninę gynybą ir patyrė skaudžią nesėkmę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:29 val.)„GZP ‒ 2“ atlaikė „Arkus“ spaudimą ir pratęsė pergalių seriją (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 17:27 val.)