Sparta vs Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (88:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą

2019 spalio 29 d., Antradienis, 21:03 val., peržiūros: 1261

Antradienį Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Sparta“ ir svečių teisėmis atvykę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai , tačiau kėlinuko pabaigoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ surengė keletą greitų ir atitrūko nuo varžovų ( 12:17). Antrame kėlinyje „Sparta“ susitvarkė su klaidomis puolime ir įpusėjus kėlinukui pirmą kartą įsiveržė į priekį ( 21:20). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir prieš ilgąją pertrauką išlaikė 7 taškų pranašumą – 38:31.

Po ilgosios pertraukos tarp ekipų užvirė atkakli kova ir Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ sugebėjo išlyginti rezultatą, o ketvirčio pabaigoje svečiai sugebėjo pabaigti kėlinuką su minimaliu pranašumu ( 55:57). Lemiamame kėlinyje toliau ekipos apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, tačiau „Spartos“ žaidėjai , T.Šorius ir G.Prabulis, tempė komandą į priekį, kur sukrovė saugų pranašumą ir šeimininkai išlaikė iki rungtynių pabaigos bei iškovojo pergalę, rezultatu – 88:73 (12:17, 26:14, 17:26, 33:16)

„Spartai“ nepavyko pasipriešinti „Asociacija Lietuvos karininkų ramovė“ komandai (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 19:54 val.)KM „Žalgiris“ pratęsė pergalingą žygį įveikę Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:28 val.)Greitos atakos atnešė Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ užtikrintą pergalę prieš „Ariogalą“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 19:05 val.)Birštono SC – „Olimpas“ su kaupu atsirevanšavo Asociacijos „Lietuvos karininkų ramovė“ penketukui (2020 sausio 10 d., penktadienis, 22:40 val.)Trijų pratęsimų dramoje Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ palaužė BC „Game on“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:43 val.)BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ iškovojo pirmąją pergalę palauždami Asociaciją „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:10 val.)BC „Audrupio – Bonauto.lt” skėlė dar vieną antausį Asociacijai „Lietuvos karininkų ramovė“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:35 val.)Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ ir antrą kartą palaužė BC „Game On“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 14:39 val.)Be derinių krepšininkai vargais negalais iškovojo pergalę prieš Asociaciją ‒ Lietuvos karininkų ramovė (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:13 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)