Alta transportas ‒ United 2 vs Alaina (96:78)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 1263

Sekamdienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Alta transportas – United 2“​.

Rungtynės prasidėjo , kiek netikėtai, „Alainos“ ekipos tritaškių šou ir „Alta transportas – United 2“​ buvo besivijančių vaidmenyje ( 14:15). Sveičiai toliau nestabdė apsukų, kur pasiekė rekordinį pranašumą ( 6 taškai), tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimalaus ( 23:24). Antrame ketvirtyje „Alta transportas – United 2“​ toliau vargo su varžovais, tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai susiemė ir prieš ilgąją pertrauką įgijo 8 taškų pranašumą – 51:43.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo sausa atkarpa, o „Alaina“ tik įpusėjus kėlinukui pelnė pirmuosius taškus. „Alta transportas – United 2“​ toliau smaginosi iš tritaškio zonos, kur per kėlinuką įmetė 6 tritaškius ( 79:56). Lemiamame kėlinyje toliau šeimininkai smaginosi puolime, nedemonstravo visų galimybių, o „Alainos“ penketukas dar ketvirčio pabaigoje pasispardė ir skirtumą sušvelnino iki 18 taškų – 96:78 (23:24, 28:19, 28:13, 17:22)

Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:26 val.)