Kauno švara vs Neveronys ‒ KKA (83:85)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“

2020 vasario 21 d., Penktadienis, 21:35 val., peržiūros: 934

Penktadienį, vasario 21 d., Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno švara“ (10-4) ir „Neveronys ‒ KKA“ (14-1) ekipų.

Rungtynes puikiai pradėjo „Kauno švara“, kurie vedini G. Palinausko, pelniusio per pirmą kėlinį 13 taškų, pirmavo 27:15.

Antrajame kėlinyje ir toliau „Neveronys ‒ KKA“ krepšininkų metimai skriejo labai dažnai pro šalį ir tik kėlinio pabaigoje prabilę D.Gudeliauskas su D. Adomaičiu leido svečiams šiek tiek priartėti. Po dviejų kėlinių 41:34..

Trečiąjį kėlinį „Neveronys ‒ KKA“ pradėjo daug labiau užsivedę bei suaktyvinę gynybą, V.Žvirblis segė du tritaškius ir „Kauno švara“ ekipos pranašumas tirpo iki minimumo 48:47. Visgi, šeimininkai labai greitai atsigavo po šio šalto dušo ir vėl nutolo devyniais taškais. Bet kėlinį D.Kaluževičius baigė penkiais taškais iš eilės ir „Neveronys ‒ KKA“ priartėjo – 60:57.

Lemiamame kėlinyje „Kauno švara“ vėl nutolo, bet likus trimis minutėms po D. Adomaičio tritaškio svečiai priartėjo iki 76:72. Vėliau „Neveronys ‒ KKA“ dar smeigė tris tolimus metimus ir likus minutei pirmavo penkiais taškais. Bet tada tritaškiu atsakė J.Tumpa ir „Kauno švara“ priartėjo iki dviejų taškų. Šeimininkai dar turėjo dvi galimybes išlyginti arba persverti rezultatą, tačiau jų metimai buvo netaiklūs. Galutinis rungtynių rezultatas 83:85 (27:15, 14:19, 19:23, 23:28).

A.Karpavičius („Neveronys ‒ KKA“):

„pasirodo turime tuos čempioniškus kiaušus.“

C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straigth“ nugalėjo „Kauno švarą“ (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Kauno švara“ (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:53 val.)SK „Mattas“ rungtynių gale palaužė „Kauno Švara“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 21:47 val.)