KMAIK vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (69:63)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

P.Vidžiūno ir E. Levišausko rezultatyvus žaidimas padėjo „KMAIK“ ekipai įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 21:25 val., peržiūros: 840

Trečiadienį, kovo 4 d., Vaišvydavos pagrindinės mokyklos salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „KMAIK“ (7-9) ir „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (1-15) ekipų.

Rungtynių pradžioje E.Levišauskas ir K.Ruočkus keitėsi taikliais metimais, o įpusėjus pirmajam kėliniui buvo lygu – 11:11. Vėliau nedidelę iniciatyvą turėjo „Gatvės vaikai ‒ Street Food“, kurie ir laimėjo pirmą kėlinį 20:24.

Atrajame kėlinuke įsižaidė „KMAIK“ žaidėjas P.Vidžiūnas, kurio tikslūs metimai leido šeimininkams persverti rungtynių rezultatą. Po dviejų kėlinių – 39:37.

Trečiajame kėlinuke K. Ruočkaus ir G. Šreiberio rezultatyvus žaidimas leido jau „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai būti priekyje 49:54.

Lemiamame kėlinyje „KMAIK“ surengė spurtą 8:0, po kurio pirmavo trimis taškais. Perėmę rungtynių kontrolę šeimininkai dar padidino savo pranašumą ir pergalės iš savo rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 69:63 (20:24, 19:13, 10:17, 20:9).

Puikiai sužaista antra pusė leido „Resmila.lt“ įveikti „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:42 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)