GZP vs Arkus (56:62)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Arkus po sunkios kovos palaužė GZP

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 762

KKL C lygos rungtynėse tarp vietos GZP bei svečių Arkus vyko arši kova. Rungtynes geriau pradėję svečiai ilgai netrukus įgijo solidų pranašumą bei privertė savo varžovus paprašyti greitos minutės pertraukėlės. Agresyviau žaidę Arkus pirmą ketvirtį užbaigė turėdami savo kraityje penkių taškų persvarą. Antrųjų dešimties minučių metu rungtynės įgavo dar daugiau įtampos. Puiki kėlinio pradžia bei keli eigoje pataikyti tritaškiai leido šeimininkams grįžti į šias rungtynes. Net 18 tritaškių per pirmus du ketvirčius išmetę GZP kur kas daugiau nei pusę savo taškų pelnė būtent tolimais metimais. Tuo tarpu Arkus komandai labiau sekėsi versti taškus iš po krepšio.

Antroje rungtynių dalyje scenarijus nesikeitė. Komandos ir toliau žaidė agresyvų krepšinį. Šeimininkams ir toliau sekėsi pataikyti metimus iš tolimesnių distancijų. Priešnuodžių prieš tokį varžovų puolimą neradę Arkus paprašė minutės pertraukėlės. Trumpa pauzė padėjo svečiams susistyguoti gynyboje, tad trečiąjam kėliniui einant į pabaigą, dar kibesnė svečių gynyba bei netaiklūs GZP komandos metimai leido jų varžovams įgyti 7-ių taškų pranašumą. Paskutinių dešimties minučių metu į lemiamą šturmą sukilo GZP vyrukai. Užtikrintas kamuolio judėjimas puolime padėjo šeimininkams ištampyti varžovų gynybą bei pelnyti eilę itin svarbių taškų. Likus žaisti mažiau nei dviems minutėms iki rungtynių pabaigos keturių taškų pranašumą turėjo Arkus krepšininkai. Šeimininkų komandos vedlio Justino Pilecko tritaškis dar labiau priartino GZP prie Arkus, tačiau šaltais nervais baudų metimus sumetę svečių žaidėjai iškovojo pergalę po labai sunkios kovos.

Mantas Čekaitis

Komandos „Arkus“ žaidėjo Luko Stanislovaičio komentaras: „Ramus žaidimas užtikrino pergalę. Trečią ir ketvirtą kėlinius žaidėm kiek nestabiliai, bet gale sugebėjom susikaupti ir laimėjom.“

„Alaina“ tik po sunkios kovos nusileido „GZP“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Arkus“ po sunkios kovos palaužė KM „Žalgiris“ ir žengė į Mažosios taurės pusfinalį (2020 liepos 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 17:25 val.)Po įtemptos kovos GZP šventė pergalę (2020 birželio 10 d., trečiadienis, 22:31 val.)Alta transportas ‒ United 2 tik po atkaklios kovos palaužė GZP krepšininkus bei tapo absoliučiais D pogrupio lyderiais (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 21:57 val.)„T.A.D.“ itin nerezultatyvioje dvikovoje palaužė „Arkus“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:36 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)GZP atlaikė Hikvision vaizdo apsauga komandos pasipriešinimą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 20:21 val.)GZP nesunkiai susidorojo su Gemavila komanda (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)Antroje pusėje dominavę „GZP“ krepšininkai atlošė dviženklį deficitą ir palaužė KM „Žalgiris“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:48 val.)