Baltic Transline vs Neveronys ‒ KKA (84:109)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 20:12 val., peržiūros: 979

Sekmadienį RIngaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Baltic Transline“ ir „Neveronys ‒ KKA“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau su kiekviena minute pradėjo ryškėti „Neveronys ‒ KKA“ pranašumas ir komandas skyrė 10 taškų ( 16:26). Antrame kėlinyje toliau „Baltic Transline“ sunkiai buvo įkandama varžovų gynyba, o svečiai toliau varė į neviltį šeimininkus tolimais metimais. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 24 taškai – 36:60

Po ilgosios pertraukos šeimininkai perėmė tritaškių metimų estafetę ir skirtumas pradėjo mažėti. „Baltic Transline“ sugebėjo per kėlinuką sumesti 8 tritaškius metimus ir ekipas skyrė 16 taškų ( 64:80). Lemiamame kėlinyje svečiai sudėliojo viską į vietas ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 84:109 (16:26, 20:34, 28:20, 20:29)

„KSM’93“ teko pavargti dėl pergalės prieš „Baltic Transline“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:38 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:17 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)„Neveronys ‒ KKA“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Baltic Transline“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)