Ariogala vs Sparta (56:61)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Įnirtingoje kovoje triumfavo „Sparta“ vyrai

2020 vasario 16 d., Sekmadienis, 17:32 val., peržiūros: 868

Vasario 16 dieną 16:00 val., KM „Žalgiris“ sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Ariogala“ (šeimininkai) ir „Sparta” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 56:61 (10:10, 15:15, 14:14, 17:22).

Rungtynes komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Tiek viena, tiek kita komanda panašiai kūrėsi ir išnaudojo progas. Tą patį rodė ir rezultatas švieslentėje, po 10-ies sužaistų minučių rezultats lygus 10:10. Antrajame kėlinyje kiek geriau sekėsi „Ariogalai“. Nuo pirmos kėlinio minutės šeimininkai po truputį ėmė tolti nuo varžovų ir kėlinuko viduryje jau turėjo 7 taškų pranašumą. Antroje kėlino pusėje pavyko susiimti ir „Sparta“ vyrams. Lygiai taip pat po taškelį svečiai mažino atsilikimą, kol kėlinio pabaigoje išlygino ir anytrąjį kėlinį komandos taip pat pabaigė lygiomis 25:25.

Trečias kėlinys vyko ta pačia nata kaip ir du pirmieji. Komandos visą kėlinį taškas į tašką kovėsi, pirmaujanti komanda keitėsi net kelis kartus per kėlinį. Kėlinio pabaigoje komandos vėl išlygino rezultatą 39:39. Ketvirtajame kėlinyje taip nenutiko nieko naujo ar netikėto. Komandos toliau pešėsi taškas į tašką ir vedė link to, kad viskas spręsis rungtynių pabaigoje. Kėlinio viduryje „Ariogalai“ buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą, tačiau peržengta komandinių pražangų riba kišo koją šeimininkams išlaikant pranašumą ir varžovai tuo pasinaudoję persvėrė rezultatą ir šventė pergalę rezultatu 56:61.

“Sparta“ komandos žaidėjas Juozas Kajokas: „Sunkios rungtynės, mažas rezultatyvumas, daug klaidų abiejose aikštelės pusėse. Vakar turėjome taip pat sunkias rungtynes, tad šiek tiek įtakos turėjo nuovargis. Paskutinėje atkarpoje mum padėjo susitelkimas gynyboje, kas privertė varžovus klysti.“

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2020 kovo 03 d., antradienis, 21:36 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 21:27 val.)KM „Žalgiris“ namuose sutriuškino „Ariogala“ komandą. (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 18:49 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidę „Sparta“ įveikė „Be derinių“ komandą (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:34 val.)BC „Game On“ įtikinamai įveikė „Spartos“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:25 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)KM „Žalgiris“ 2002-2 iškovojo dramatišką pergalę prieš komandą „Ariogala“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovės“ ekipą (2019 spalio 29 d., antradienis, 21:03 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)