Resmila.lt vs Ryterna Group (55:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 21:52 val., peržiūros: 1102

Spalio 27 dieną, 20:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Resmila.lt“ (šeimininkai) ir „Ryterna Group“ (svečiai). Nors pirmoji rungtynių dalis buvo nerezultatyvi ir gana lygi, tačiau po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ komandos gynyba visiškai subyrėjo, o tuo pasinaudoję svečiai įveikė varžovus triuškinamu rezultatu 55:83 (8:9, 18:19, 16:24, 13:31).

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo vos 3:3. Vėliau komandos jau rungtyniavo kiek rezultatyviau, o pirmieji į priekį nutolo „Ryterna Group“ krepšinininkai. Tiesa, artėjant ilgajai pertraukai šeimininkai visiškai priartėjo, o po dviejų kėlinukų „Ryterna Group“ pirmavo rezultatu 26:28.

Po ilgosios pertraukos „Resmila.lt“ komandos gynyba nustojo veikusi, varžovai vis daugiau laisvės gavo metimams iš toli, o rezultatyvumas smarkiai išaugo. Galiausiai skirtumas pasiekė ir dvidešimties taškų ribą, intriga išnyko ir komandoms beliko sutvarkyti formalumus. Paskutinėmis minutėmis aikštelėje vyravo chaosas, o tuo puikiai pasinaudoję „Ryterna Group“ pasiekė triuškinamą pergalę ir laimėjo susitikimą rezultatu 55:83.

„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Ryterna Group“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2020 birželio 16 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Ryterna Group“ iškovojo „C“ lygos Mažosios taurės bronzą (2020 liepos 09 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)