Ryterna Group vs Kauno TPMC ‒ 2 (80:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna Group“ įrodė pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 21:57 val., peržiūros: 816

Antradienį Kauno energijos sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna Group“ ir „Kauno TPMC ‒ 2“.

Rungtynės, kaip ir buvo tikėtasi, prasidėjo kieta kova tarp varžovų ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo per pirmą ketvirtį ( 16:14). Antrame kėlinyje „Ryterna Group“ subyrėjo tiek puolime, tiek gynyboje ir „Kauno TPMC ‒ 2“ skaičiavo 7:0 atkarpą, kur šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės aikštelės šeimininkai toliau klydo puolime, o „Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė dviženklį pranašumą – 25:38.

Antrą rungtynių pusę šeimininkai pradėjo tritaškiais metimais, o „Kauno TPMC ‒ 2“ pirmuosius taškus pelnė tik penktą kėlinuko minutę ( 40:40). Per likusį laiką toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau kėlinuko pabaigoje „Ryterna Group“ sužaidė kaip iš natų ir susikrovė 7 taškų pranašumą ( 54:47). Lemiamame kėlinyje „Ryterna Group“ atsilaikė prieš varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 80:67 (16:14, 9:24, 29:9, 26:20)

Po laimėtų rungtynių „Ryterna Group“ ekipos treneris, D.Karosas, teigė:

„Jau ketvirtos rungtynes sunkiai sekasi žaisti, bet pavyko laimėti. Antroje rungtynių pusėje susitvarkėme su jų zonine gynyba ir pavyko perlaužti rungtynes.Esam mėgėjų lygos komanda. Smagu, kad laimėjome.“

Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)„Ryterna Group“ pasiekė pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 20:33 val.)„Ryterna Group“ turėjo lengvą pasivaikščiojimą su „Kauno Rami“ (2019 spalio 22 d., antradienis, 22:29 val.)„Batniava“ po pratęsimo palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)Aivaro Kručo vedami Ryterna Group iškovojo pergalę prieš Kauno Rami (2020 vasario 18 d., antradienis, 23:32 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.) „Ryterna Group“ toliau paliko be pergalių „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipą (2019 lapkričio 26 d., antradienis, 22:04 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)