Neveronys ‒ KKA vs Alta transportas ‒ United 2 (65:80)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alta transportas ‒ United 2“ ‒ pirmoji C lygos Didžiosios taurės dalyvė

2020 birželio 29 d., Pirmadienis, 21:46 val., peržiūros: 1214

Pirmadienį, Kauno TPMC sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Neveronys ‒ KKA“ ir „Alta transportas ‒ United 2" ekipų.

Pirmojo kėlinuko pradžioje po dviejų taiklių tritaškių metimų „Alta transportas ‒ United 2" nutolo 6:12. Visgi, tada V.Žvirblis taip pat smeigė du tolimus metimus ir rungtynių rezultatas išsilygino. Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o pirmasis kėlinys baigėsi esant rezultatui 20:22.

Antrajame kėlinuke šeimininkai rezultatyvaus D. Adomaičio žaidimo dėka išsiveržė į priekį 34:30, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo 2:11 ir įpusėjus susitikimui turėjo penkių taškų pranašumą 36:41.

Trečiajame kėlinuke „Alta transportas ‒ United 2" taiklių tolimų metimų dėka atitrūko 50:62.

Lemiamame kėlinyje G.Jevstignejevas lemiamu metu patempė „Alta transportas ‒ United 2" ekipą į priekį, kuri išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo kelialapį į C lygos Didžiosios taurės finalą. Galutinis susitikimo rezultatas 65:80 (20:22, 16:19, 14:21, 15:18).

M.Lebedys („Alta transportas ‒ United 2“):

„Šiandien gal mums labiau pasisekė, geriau apsigynėm, geriau pataikėm. Varžovai stiprūs, tikiiuosi iškovos medalius.“

Martynas Laukaitis

„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Alta transportas ‒ United 2 tik po atkaklios kovos palaužė GZP krepšininkus bei tapo absoliučiais D pogrupio lyderiais (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 21:57 val.)