Arkus vs Alaina (82:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Arkus“ nesunkiai įveikė „Alaina“

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:25 val., peržiūros: 1130

Lapkričio 17 dieną 16:00 val., LSMU sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Arkus“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:54 (31:9, 19:11, 18:20, 14:14).

Nuo rungtynių pradžios „Alaina“ komandą ėmė persekioti rimtos problemos. Svečiams sunkiai sekėsi persivaryti kamuolį į varžovų aikštelės pusę. Tuo pasinaudoję „Arkus“ sėkmingai užbaiginėjo greitas atakas ir tolo nuo varžovų dideliais žingsniais. Po pirmo kėlinuko komandas skyrė 22 taškai (31:9). Antrajame kėlinyje svečiams pavyko susitvarkyti su kamuolio įžaidimu, tačiau spragos gynyboje neleido jiems grįžti į rungtynes. „Arkus“ po varžovų krepšiu išdarinėjo, ką norėjo, tuo tarpu „Alaina“ puolime sunkiai kurėsi situacijas ir tekdavo mesti neparuoštus metimus, kurie skrido pro šalį. Po dviejų kėlinių „Arkus“ priekyje rezultatu 50:30.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai šiek tiek atleido vadeles. „Alaina“ tuo pasinaudojo ir lengviau kūrėsi rezultatyvias atakas. Tačiau gynyboje nepavyko tiek pagerinti žaidimo, kad pavyktų sumažinti atsilikimą. Po trijų kėlinių rezultatu 68:40 priekyje „Arkus“. Paskutiniame ketvirtyje komandos žaidė nerezultatyviai tačiau naudinga tai buvo tik „Arkus“ komandai, kuri nesiplėšydama pergalingai užbaigė rungtynes rezultatu 84:54.

“Arkus“ komandos treneris D.Čerkevičius: „Linksmai praleidom laiką, ačiū priešininkam, kad priešinosi, kovėsi. Bandėme pagerinti vietą turnyrinėje lentelėje, žaidėme ramiai, nepersistengėm.“

„T.A.D.“ įtikinamai įveikė „Alaina“ (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:53 val.)„0Septyni“ nesunkiai įveikė „Alainos“ ekipą (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)„Arkus“ įveikė „T.A.D.“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 19:58 val.)„Arkus“ įveikė KK „Žaibą“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 17:33 val.)KK „Žaibas“ užtikrintai įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:13 val.)„0Septyni“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Arkus“ turėjo vargo su KK „Žaibas“ komanda (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Hikvision vaizdo apsauga“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Alainą“ (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 20:32 val.)KK „Žaibas“ patiesė „Alaina“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:38 val.)