Kauno NTI-PN vs Titranga ‒ Feniksas (68:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 19:56 val., peržiūros: 817

Antradienį, gruodžio 3 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (3-1) ir „Titranga ‒ Feniksas“ (2-5) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Titranga ‒ Feniksas“, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui iškart nutolo 4:11. Visgi, tada užsikūrė T.Juozapaitis, kurio sėkmingas žaidimas po krepšiu leido šeimininkams rezultatą išlyginti 16:16.

Antrajame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ į priekį vedė E.Mačiulis, įmetęs 12 taškų iš eilės savo komandai. Bet „Titranga ‒ Feniksas“ nepasimetė, du tritaškius sumetė G.Žižys, puikiai iš vidutinio nuotolio atakavo S.Murauskas, o po dviejų kėlinių svečiai pirmavo minimalia persvara 37:38.

Trečiajame kėinyje „Kauno NTI-PN“ į priekį vedė aukštaūgių duetas, tačiau svečiai irgi atsakė tiksliais Ž. Kiverio metimais, o po trijų kėlinių šeimininkai pirmavo 50:49.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau kova vyko taškas į tašką ir viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis. „Titranga ‒ Feniksui“ pergalę galėjo atnešti E. Vaičiūno metimas, tačiau jis nebuvo taiklus. Galutinis susitikimo rezultatas 68:67 (16:16, 21:22, 13:11, 18:18).

„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Kauno NTI-PN“ rungtynių pabaigoje palaužė „Batniavos“ penketuką (2019 gruodžio 17 d., antradienis, 19:01 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)„Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas rungtynėse su „Ryterna Group“ (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 19:41 val.)„Kauno NTI-PN“ atsirevanšavo „Resmila.lt“ krepšininkams (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 19:43 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)