Titranga ‒ Feniksas vs Kauno Rami (54:67)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“

2019 lapkričio 03 d., Sekmadienis, 17:21 val., peržiūros: 825

Lapkričio 3 d., sekmadienį, V. Kudirkos progimnazijoje buvo sužaistos C lygos B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Titranga ‒ Feniksas“ (0-3) ir svečių „Kauno Rami“ (1-1).

Rungtynių pradžioje „Kauno Rami“ ekipą į priekį timptelėjo Š.Petraitis ir G.Mikėnas, o svečiai įpusėjus pirmajam kėlinukui jau pirmavo 5:12. Visgi, po minutinės pertraukėlės šeimininkai atsigavo, stengėsi atakuoti varžovus iš artimos distancijos, kas leido priartėti iki dviejų taškų. Bet kėlinį tiksliu tolimu metimu užbaigė Š.Bernatavičius, po kurio „Kauno Rami“ buvo priekyje 14:19.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 0:11 ir nutolo iki 14:30. Ir toliau „Kauno Rami“ rankose buvo visa rungtynių iniciatyva, o pasibaigus antrajam kėlinukui rezultatas buvo 25:44.

Trečiajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino, o įpusėjus jam „Kauno Rami“ ir toliau solidžiai pirmavo – 32:52. Ir toliau vaizdas aikštelėje nesikeitė, o po trijų kėlinių „Kauno Rami“ pirmavo 39:58.

Ketvirtąjį kėlinį „Titranga ‒ Feniksas“ pradėjo spurtuodami 13:0 ir net septynias minutes neleisdami svečiams pelnyti taškų, kas leido priartėti iki 52:58. Visgi, svečiai labai greitai pataikė kelis metimus ir vėl atstatė dviženklį pranašumą. Galutinis susitikimo rezultatas 54:67 (14:19, 11:25, 14:14, 15:9).

Trečiajame kėlinyje spurtavę Kauno TPMC ‒ 2 nugalėjo Titranga ‒ Feniksas ekipą (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 17:28 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ išsigelbėjo prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (66:64) (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:37 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Batniavos“ penketukas iškovojo netikėtą pergalę prieš „Kauno Rami“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 15:21 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)