Ryterna Group vs Titranga ‒ Feniksas (75:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus

2019 spalio 29 d., Antradienis, 23:52 val., peržiūros: 1085

Antradienį, Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko C lygos „Baltik Sport“ B pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Ryterna Group“ bei svečių: „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkų. Rungtynių gale svarbius metimus pataikę „Ryterna Group“ krepšininkai šventė sunkią pergalę, rezultatu 75:69 (15:12, 19:19, 12:22, 29:16).

Pirmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai, abejoms komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes. Įpūsėjus pirmąjam kėliniui,šeimininkai pataikė kelis tritaškius iš eilės,-svečiai atsakė taikliais dvitaškiais to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo: (15:12)- šeimininkų naudai. Antrajame kėlinyje, komandos taip pat žaidė apyligiai:„Ryterna Group“ metė dvitaškius 46,2%(6/13), „Titranga ‒ Feniksas“ -40%(8/20) taiklumu, tai lėmė, kad rezultatas po pirmosios pusės buvo apyligis( 34:31).

Trečiajame kėlinyje svečiai spurtavo: Ž. Kiverio ir L. Ivanovo taiklūs tritaškiai leido „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkams pajusti žaidimo ritmą, ir po trečiojo kėlinio turėti septynių taškų pranašumą (46:53). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai neketino pasiduoti. Išlyginę rezultatą, „Ryterna Group“ neketino sustoti. Puikiai rungtynių galą sužaidęs S.Pakalniškis leido šeimininkams iškovoti sunkią pergalę: rezultatu 75:69.

„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)Rezultatyviose rungtynėse: „Ryterna Group“ įveikė „Kauno TPMC-2“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 23:25 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Batniava“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:02 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)Po atkaklios kovos „Ryterna Group“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)C lygos pirmenybėse: BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ svečiuose įveikė „Ryterna Group“ krepšininkus (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 23:02 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)