Kauno NTI-PN vs BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (54:74)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ krepšininkų klaidos neleido jiems pasipriešinti BC „Skroblų alėjai ‒ Straight“

2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 19:58 val., peržiūros: 837

Antradienį, gruodžio 10 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (4-1) ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ (6-0) ekipų.

Rungtynes BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ pradėjo spurtuodami 0:14. Ir toliau „Kauno NTI-PN“ sunkiai rinko taškus, o pasibaigus pirmam kėliniui atsilikinėjo 7:23.

Antrajame kėlinyje ir toliau iniciatyva priklausė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“, A.Jakas pataikė kelis tolimus metimus ir svečiai dar padidino savo persvarą – 21:40.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų klaidos neleido jiems artėti prie varžovų, nepaisant taiklių D.Vitkovskij tritaškių, o po trijų kėlinių – 34:60.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau šeimininkams sunkiai sekėsi praeiti varžovų spaudimą, tačiau ir BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ jau pernelyg neersistengė ir užtikrintai laimėjo šias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 54:74 (7:23, 14:17, 13:20, 20:14).

„Kauno TPMC ‒ 2“ klaidos neleido rimčiau pasipriešinti BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ krepšininkams (2020 vasario 18 d., antradienis, 19:27 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ sezonas C lygoje pasibaigė pralaimėjimu BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Ryterna Group“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipai (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:22 val.)„KSM '93“ peržengė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ekipos barjerą (2020 birželio 25 d., ketvirtadienis, 20:34 val.)„Arkus“ įveikė BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ ir žengia į finalą (2020 liepos 02 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus ‒ Street Food“ (2020 kovo 10 d., antradienis, 19:39 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)„Kauno NTI-PN“ neturėjo daug probemų su „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 20:09 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ nesunkiai įveikė „Kauno TPMC ‒ 2“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 20:04 val.)Trečiąjį kėlinį 23 taškais laimėję BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ įveikė „Kauno NTI-PN“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 19:58 val.)