Sparta vs Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (61:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 03 d., Antradienis, 19:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po emocingos kovos pergalę pasiekė „Sparta“

2020 kovo 03 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 836

Kovo 1 dieną, 19:45 val., „Milikonių“ mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Sparta“ (šeimininkai) ir Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER (svečiai). „Sparta“ kontroliavo rungtynes jau nuo pat pradžių ir vienu metu turėjo net 20 taškų pranašumą. Vis tik „Krepšinio pasaulis“ & EER rado jėgų atsitiesti ir priartėjo, tačiau emocijų kupinose varžybose „Sparta“ atsilaikė ir įveikė vienus grupės lyderių rezultatu 61:51 (16:7, 19:9, 9:9, 17:26).

Rungtynes užtikrintai pradėjo „Spartos“ krepšininkai, kurie greitai nutolo ir dar pirmojo kėlinuko metu pirmavo dešimties taškų skirtumu. Svečiai sunkiai rinko taškus, dažnai klydo ir tik akimis palydėjo tolstančius varžovus. Skirtumas, gal kiek netikėtai, pasiekė ir dvidešimties taškų ribą, o prasidedant ilgajai pertraukai „Spartos“ persvara buvo buvo daugiau nei solidi 35:16.

Antroje rungtynių dalyje „Sparta“ vis dar išlaikė saugią distanciją, bet ketvirtame kėlinuke jų žaidimas sustojo, o seriją tritaškių metimų pataikę varžovai priartėjo iki vienženklio atstumo. Galiausiai „Krepšinio pasaulis“ & EER komanda ėmė varžovus stabdyti pražangomis, aikštelėje daugėjo emocijų, o techninės pražangos palaidojo svečių viltis kautis dėl pergalės. Susitikimas baigėsi rezultatu 61:51.

Šarūnas Sobolis („Sparta“):

„parodėme gerą fizinę kovą, nepasidavėme emocijoms, pademonstravome didesnę brandą“.

Po kietos kovos pergalę pasiekė „Sparta“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 21:27 val.)Tomo Šoriaus tritaškis leido pergalę pasiekti „Spartai“ (2020 birželio 09 d., antradienis, 21:44 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Ariogala“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:50 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Sparta“ vyrai (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 17:32 val.)Tolimi metimai atnešė KM „Žalgiris“ ekipai pergalę prieš „Spartą“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)Asociacijų dvikovoje pergalę šventė Krepšinio pasaulis & EER (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ įveikė „KM „Žalgiris“ (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:56 val.)Permainingose ir atkakliose rungtynėse Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER palaužė „Ariogalą“ (2019 spalio 24 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Po atkaklios kovos „Ariogala“ įveikė Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER ekipą (2020 kovo 09 d., pirmadienis, 20:24 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)