Arkus vs Neveronys ‒ KKA (60:75)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“

2020 birželio 15 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1185

Pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "Baltik Sport" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Arkus“ ir „Neveronys ‒ KKA".

Nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje užvirė atkakli ir arši kova. G.Purauskas vedė svečius į priekį pirmajame kėlinyje, du tritaškius kėlinio pabaigoje dar pridėjo jo komandos draugai ir „Neveronys ‒ KKA" po pirmo kėlinuko buvo priekyje 13:22.

Antrajame kėlinuke po L. Stanislovaičio ir E. Jakavičiaus metimų „Arkus“ priartėjo iki 24:28. Visgi, tada rezultatyviu žaidimu atsakė D.Adomaitis, tritaškį kėlinio gale pataikė V.Žvirblis, o svečiai įpusėjus susitikimui jau turėjo dviženklę persvarą – 32:43.

Trečiajame kėlinuke V.Žvirblis smeigė tris tolimus metimus, kurie leido „Neveronys ‒ KKA" ekipai dar labiau nutolti. Po trijų kėlinių – 48:67.

Ketvirtame rungtynių kėlinyje komandos sužaidė nerezultatyviai, o „Neveronys ‒ KKA“ išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 60:75 (13:22, 19:21, 16:24, 12:8).

Giedrius Bartkus

„Neveronys ‒ KKA“ išsigelbėjo rungynėse prieš „Kauno švarą“ (2020 vasario 21 d., penktadienis, 21:35 val.)„Neveronys ‒ KKA“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baltic Transline“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 20:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)„Neveronys ‒ KKA“ gan nesunkiai iškovojo pergalę prieš „Lietuvos geležinkeliai“ (95:66) (2020 sausio 31 d., penktadienis, 19:29 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)Jau trečiame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė 100 taškų ir nepaliko vilčių „Vilkams“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 21:21 val.)C lygoje Neveronys ‒ KKA iškovojo sunkią pergalę prieš Kauno švarą (2019 spalio 15 d., antradienis, 23:31 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)