Neveronys ‒ KKA vs Vilkai (129:42)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 11 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Jau trečiame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė 100 taškų ir nepaliko vilčių „Vilkams“

2020 vasario 11 d., Antradienis, 21:21 val., peržiūros: 947

Antradienį, vasario 11 d., Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Neveronys ‒ KKA“ (12-1) ir „Vilkai“ (3-12) ekipų.

Pirmajame kėlinyje „Neveronys ‒ KKA“ sumetė septynis tritaškius, iš kurių penkis pataikė V.Žvirblis, o po pirmo kėlinio šeimininkai jau triuškino varžovus 40:11.

Antrajame kėlinyje tritaškių primėtė ir G.Bartkus su E. Kaluginu, o „Neveronys ‒ KKA“ ir toliau vis tolo nuo varžovų. Po dviejų kėlinių 75:22.

Antroje rungtynių pusėje ir toliau šeimininkų puolimas nesustojo, jau trečiojo kėlinio pabaigoje V.Žvirblis baudos metimu rinko savo komandai šimtąjį tašką, o „Neveronys ‒ KKA“ nepaliko vilčių „Vilkams“. TIk D.Adomaitis iš šešių bandymų nei karto neįkrovė į krepšį :) Galutinis susitikimo rezultatas 129:42 (40:11, 35:11, 25:13, 29:7).

A.Karpavičius („Neveronys ‒ KKA“):

„******* varžovai, tu gali pralaimėti 70-80 taškų, bet turi gerbti priešininkus.“

„Neveronys-KKA“ nepaliko jokių vilčių „Grande“ krepšininkams (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 23:31 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įrodė favorito statusą prieš „Arkus“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:08 val.)C lygos pirmenybėse: lengva „Neveronys-KKA“ pergalė prieš „Vilkai“ krepšininkus (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 22:49 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2020 kovo 06 d., penktadienis, 19:12 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)Nuo pat pirmųjų minučių kontroliavę rungtynes „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „UNO“ ekipą (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ atsitiesė po pralaimėjimo (2020 sausio 17 d., penktadienis, 19:06 val.)„Neveronys ‒ KKA“ po sunkios kovos palaužė „KSM 93“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:26 val.)Po atkaklios kovos „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ antrą kartą įveikė „KSM 93“ ekipą (2020 sausio 07 d., antradienis, 21:54 val.)