KMAIK vs Resmila.lt (82:89)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 21:38 val., peržiūros: 661

Gruodžio 11 dieną 20:15 val., Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Resmila.lt“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 82:89 (21:18, 21:21, 19:24, 21:26).

Rungtynių pradžioje komandos atrodė vienodo pajėgumo. Pusę pirmo kėlinio abiejose aikštelės pusėse sunkiai rinkosi taškai. „Resmila.lt“ komanda prastai mėtė iš toli, savo ruoštu varžovai netaikliai užbaiginėjo atakas po krepšiu. Antroje kėlinio pusėje situacija šiek tiek pasitaisė, tačiau aiškesnio lyderio nepavyko išsiaiškinti. Po oirmo kėlinuko priekyje „KMAIK“ rezultatu 21:20. Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko pataikyti kelis tolimus metimus iš eilės ir įbauginti varžovus nuo pat kėlinio pradžios įgijant 4 taškų pranašumą. Tačiau varžovai nesutriko, paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios pavyko sustabdyti varžovų šturmą, bei pradėti savąjį, po kurio įgijo 8 taškų persvarą. Iki antro kėlinio galo „Resmila.lt“ komandai pavyko sumažinti deficitą ir po dviejų kėlinių priekyje „KMAIK“ rezultatu 42:39.

Trečiajame ketvirtyje pusę laiko komandos kovėsi taškas į tašką. Vėliau vėl prabilo „Resmila.lt“ snaiperiai. Saulius Banaitis sumetė 5 tritaškius antroje kėlinio pusėje ir vienu metu svečiai turėjo 6 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo šeimininkai prisivijo varžovus ir tik Manto Maslenikovo tritaškis su sirena leido „Resmila.lt“ pirmauti po trijų kėlinių rezultatu 61:63. Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyko chaosas ir užvirė tikra kova iki paskutinių sekundžių. „Resmila.lt“ komandai pavyko išsaugoti pranašumą savo rankose visą kėlinį ir šventė pergalę rezultatu 82:89.

„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ apgynė savo namų salę nuo „KMAIK“ (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 19:23 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Resmila.lt“ pratęsė pergalių seriją įveikdama „KMAIK“ penketuką, o A. Ščerba sumetė 43 taškus (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su „KMAIK“ ekipa (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 19:53 val.)Po įnirtingos kovos triumfavo „KMAIK“ (2020 kovo 11 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Resmila.lt“ turėjo pripažinti „Ryterna Group“ ekipos pranašumą (2020 sausio 28 d., antradienis, 22:08 val.)„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN (2020 sausio 07 d., antradienis, 19:36 val.)„Ryterna Group“ šventė užtikrintą pergalę prieš„KMAIK“ (2020 sausio 21 d., antradienis, 22:45 val.)