Alaina vs Alta transportas ‒ United 2 (82:95)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Iššūkį metę „Alaina“ nepajėgė iki galo kovoti ir „Alta transportas ‒ United 2“ įsirašė dar vieną pergalę

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:25 val., peržiūros: 1194

Kovo 2 dieną, 19:15 valandą, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko „C” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Alaina“ ir svečiai „Alta transportas – United 2”. Rungtynės baigėsi rezultatu 82:95 (25:26, 28:27, 13:22, 16:20).

Rungtynės prasidėjo gana įdomiai ir netikėtai. Kadangi susitiko pirmą ir paskutinę vietas užimančios komandos, buvo galima tikėtis rungtynių su dideliu taškų skirtumu tarp komandų. Tačiau „Alaina“ komandai šypsojosi fortūna ir pastarieji baudė varžovus taikliais tolimais metimais. Pirmajame kėlinyje abi komandos sumetė po 5 tolimus metimus ir rezultatu 25:26 pirmavo svečiai. Antrame kėlinyje „Alaina“ pridėjo dar 6 tolimus metimus ir po dviejų kėlinių rezultatas 53:53.

Trečiasis kėlinys buvo jau šiek tiek kitoks nei pirmi du. „Alainai“ nustojo kristi tolimi metimai ir rezultatyvumas ženkliai pasikeitė, tačiau ir varžovai nesugebėjo užkurti puolimo varikliuko ir komandos žaidė taškas į tašką. Kėlinuko pabaigoje „Alta transportas – United 2” susikaupė ir spurtavo 10:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 66:78. Ketvirtajame kėlinyje viskas klostėsi panašiai kaip trečiajame. „Alaina“ stengėsi sumažinti atsilikimą, o „Alta transportas – United 2” niekaip nepavyko jo padidinti iki saugaus. Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 6 taškai ir šeimininkai dar turėjo vilties apsiekti pirmąją pergalę. Vis dėl to „Alta transportas – United 2” susikaupė gynyboje, neleido „Alainai“ pelnyti lengvų taškų ir šventė pergalę rezultatu 82:95.

“Alta transportas – United 2“ komandos treneris Marius Lebedys: „Stiprus varžovas, geros varžybos. Galbūt sėkmė buvo labiau mūsų pusėje, todėl laimėjome.“

„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)Pirmoje pusėje turėję vargo „Alta transportas – United 2“​ įveikė „Alainos“ ekipą (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 21:47 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ turėjo pripažinti „Alta transportas ‒ United 2“ ekipos pranašumą (2020 birželio 22 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)KKL C lygos „Baltik Sport“ pirmenybių čempionais tapo „Alta transportas ‒ United 2“ komanda (2020 liepos 10 d., penktadienis, 22:53 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ komandą (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:06 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)