Titranga ‒ Feniksas vs Kauno TPMC ‒ 2 (66:83)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Trečiajame kėlinyje spurtavę Kauno TPMC ‒ 2 nugalėjo Titranga ‒ Feniksas ekipą

2019 lapkričio 24 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 737

Lapkričio 24-ąją, Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko C lygos reguliariosios rungtynės tarp Kauno TPMC – 2 bei Titranga – Feniksas ekipų. Po nervingos ir techninėmis pražangomis pažymėtos kovos , Titranga – Feniksas turėjo pripažinti varžovų pranašumą 66:83 (15:15, 18:16, 12:28, 21:24).

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai. Daug klaidų, netaiklių metimų ir po penkių minučių kovos rezultatas buvo panašesnis į futbolo ar ledo ritulio rungtynių rezultatą – 1:4 – Kauno TPMC – 2 naudai. Visgi po kelių minutės pertraukėlių abi komandos pabudo po Letargo miego, ir kėlinį baigė lygiosiomis (15:15). Antrasis kėlinys taip pat išliko įnirtingas ir nė vienai komandai nepavyko toli atitrūkti. Vis dėlto geriau dėl atšokusių kamuolių kovoję Titranga – Feniksas krepšininkai išėjo ilsėtis turėdami dviejų taškų pranašumą (33:31).

Trečiąjį kėlinį užtikrintai galime pervadinti į Dainiaus Mickūno (Titranga – feniksas) bei Dmitrij Koblinec dvikovą. Dmitrij tiesiog siautė visoje aikštelėje ir per kėlinį pelnė net 17 taškų taip padėdamas komandai įgyti 14 taškų pranašumą. Tuo tarpu Dainius buvo „vienas karo lauke“ ir pelnė visus kėlinio taškus. Nors ketvirtas ketvirtis buvo taip pat rezultatyvus, persvara nekito ir Kauno TPMC – 2 šventė pergalę.

Naudingiausi žaidėjai :

Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“ (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 17:21 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)C lygos pirmenybėse: „Ryterna Group“ namuose įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ krepšininkus (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)