Titranga ‒ Feniksas vs Batniava (57:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 16:10 val. @ V. Kudirkos progimnazija, Trakų g. 39, Kaunas, LT-44327

Atkakliose rungtynėse triumfavo „Titranga ‒ Feniksas“

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 17:21 val., peržiūros: 868

Gruodžio 15 dieną 16:10 val., V. Kudirkos progimnazijos sporto salėje susitiko „C” lygos komandos „Titranga – Feniksas“ (šeimininkai) ir „Batniava“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 57:51 (16:13, 17:12, 13:6, 11:20).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo „Titranga – Feniksas“ komandai. Nuo pat pradžių šeimininkai ėmėsi iniciatyvos ir spurtavo rezultatu 9:2. Kėlinukui įpusėjus „Batniava“ komandai pavyko atsigauti ir prisivyti varžovus. Iki kėlinio galo nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnio pranašumo ir po pirmo kėlinio priekyje „Titranga – Fenikas“ rezultatu 16:13. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai vėl spurtavo rezultatu 10:1 ir įgijo jau solidesnį 13 taškų pranašumą. Antroje kėlinio pusėje komandos šiek tiek suagresyvėjo. Šeimininkai pradėjo daryti pražangas ir to pasekoje „Batniava“ baudų metimais sumažino skirtumą iki 8 taškų (33:25).

Trečiajame ketvirtyje užstrigo „Batniava“ komandos puolimas. Per visą kėlinį įmetė tik du tolimus metimus. Savo ruožtu šeimininkai dar padidino skirtumą ir prieš paskutinį ketvirtį galėjo jaustis saugiau, turėdami 15 taškų pranašumą. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko užsikurti paskutiniam spurtui. Per pusę kėlinio jie spurtavo rezultatu 8:0 ir sumažino skirtumą vos iki 7 taškų. Likusį ringtynių laiką komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis ir likus vienai minutei „Batniava“ grėsmingai priartėjo prie varžovų. Tačiau „Titranga – Feniksas“ komandai pavyko atlaikyti varžovų šturmą ir švesti pergalę rezultatu 57:51.

“Titranga – Feniksas“ komandos kapitonas A.Skučas: „Ketvirto pradžioje šiek tiek perdegėm, labai skubėjom į greitas atakas ir neprotingai sužaidėme. Vėliau susiimėm ir atsilaikėm rungtynių pabaigoje.“

Atkaklioje kovoje triumfavo „Kauno Rami“ (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 22:20 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 17:15 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ pasiekė triuškinančia pergalę namuose prieš „Titranga ‒ Feniksas“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 19:27 val.)Nerezultatyvioje kovoje triumfavo BC „Skroblų alėja ‒ straight“. (2019 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 13:49 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:25 val.)Sezono starte „KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Titranga ‒ Feniksas“ ekipos pasipriešinimu (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Kauno NTI-PN“ minimaliu pranašumu palaužė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 19:56 val.)Ketvirtame kėlinyje atsigavęs „Titranga ‒ Feniksas“ visgi krito prieš „Kauno Rami“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 17:21 val.)Trečiajame kėlinyje spurtavę Kauno TPMC ‒ 2 nugalėjo Titranga ‒ Feniksas ekipą (2019 lapkričio 24 d., sekmadienis, 18:54 val.)